Sanat Dolu Adımlar

Writer: NYX Magazine

Date: 22/03/2024

PAYLAŞ

Dünyaca ünlü sanatçıların çizimleriyle yeni koleksiyonlar hazırlayan Skechers; bu defa dijital evreni, galeri ve müzeleri üç kıtada ele geçiren genç sanatçı Vexx ile bir koleksiyona imza attı.  Pop-kültür imgelerini çağdaş bir estetikle buluşturan bu yeni koleksiyon Skechers’ın daha önce farklı sanatçılarla hayata geçirdiği koleksiyonları kapsayan Visual Artist Serisi’ne yeni bir soluk getiriyor.

Sneaker modasını renkli ve özgün tarzlarla ile bir araya getiren Skechers; Tasarımcı ve Duvar Ressamı Jen Stark ile gerçekleştirdiği renkli iş birliğinin ardından, farklı sanatçıların özgün tasarımlarını sergilediği Visual Artist Serisi’ne yeni bir koleksiyon daha ekleyerek sanatın ilham veren dünyasını modaya taşımaya devam ediyor.

Canlı düşlerde hayat bulan yaratıcı sahneleri çeşitli yüzeylere taşıyan Belçikalı sanatçı Vexx’in çizgisel tasarımları ile Skechers, her adımı sürreal bir deneyime dönüştüren çok renkli bir koleksiyona ev sahipliği yapıyor. Visual Artist Serisi’nin devamı niteliğinde olan Skechers x Vexx koleksiyonu, sanatçının imza niteliğindeki karakterleri olan Doodle’lar ile yaratıcılığı rahatlık ile birleştiriyor.

Yaşamın ilham veren renklerini sneaker modasına taşıyan Skechers’ın sınırlı sayıdaki Skechers x Vexx Koleksiyonu, sadece erkek seçkisinde yer alacak iki farklı model seçeneği ile Skechers mağazalarında ve skechers.com.tr’de tarz sahibi sanat severler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

PAYLAŞ