Sandaletlerin Renkli Dünyası

Writer: NYX Magazine

Date: 08/06/2024

PAYLAŞ

Sıcak havaların gelmesiyle birlikte yaz mevsiminin klasikleşen aksesuarlarından Meduse sandaletler renkli ve rahat formlarıyla geri geliyor. Geçmişi 1946 yılına kadar uzanan Fransa’nın ünlü plaj sandaleti Meduse, yıllar geçtikçe değişmeyen özgün ve orjinal tasarımıyla deniz ve havuz kenarında olduğu kadar hem sahilde hem de şehir hayatında stil sahibi görünümler yaratırken kendine özgü çivili tabanı, yuvarlak ucu ve bugüne kadar Meduse’nin gerçek stilinin bir sembolü olarak hizmet eden örgülü şeritleri ile özgür adımlar sağlıyor. 

Çocuksu Ruhuyla Meduse Sandaletler Bu Yaz Çok Eğlenceli

%100 geri dönüştürülebilir ftalat içermeyen plastiklerden üretilen Meduse sandaletler, esnek ve yumuşak yapısıyla her adımda hafiflik sağlarken hem çocuklar hem de yetişkinler için yaz boyunca unutulmayacak keyifli hatıralar yaratıyor. Güneşli günlerin tercihi Meduse sandaletler, zamansız tarzıyla her stile kolayca uyum sağlıyor.

Bakımı kolay olan Meduse sandaletler, pop evreni, retro görünümü   ve neşeli ruhuyla elbiselerle rahat, jeanlerle iddialı, bikinilerle havalı görünümü ile farklı stillerde nostaljiyi modernlikle birleştiriyor. Islak zeminde kaymayan  ve suya dayanıklı özelliğiyle Meduse sandaletler; Sun, Suncorde, Sunset modelleriyle ve geniş renk seçenekleriyle Pop Corner’da satışa sunuluyor. 

Meduse sandaletler, Pop Corner, Beymen, Buse Terim Shop mağazalarında ve www.popcorner.com.tr ‘de satışa sunuyor.

PAYLAŞ