Sevdiklerinizin Bayram Sevincine Ortak Olun

Writer: NYX Magazine

Date: 05/05/2021

PAYLAŞ

Hem sizin hem de sevdiklerinizin bayramına tatlı bir dokunuş katacak, yaz mevsimine özgü tatlarla güncellenen yepyeni BEYMEN Kolonya ve Lokum Setleri, birbirinden lezzetli BEYMEN Chocolate çeşitleri, www.beymen.com adresinde ve BEYMEN uygulamasında sizleri bekliyor. Farklı lezzet ve gramajlardaki bayram hediyenizi BEYMEN Adrese Teslim Servisiile Türkiye’nin neresinde olursa olsun en hızlı şekilde sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

BEYMEN Kolonya ve Lokum Setleri

Bayramların geleneksel ikramı kolonya ve lokumlara modern bir yorum katan BEYMEN Kolonya & LokumSetleri, yepyeni aroma ve notalar ile bu bayramda da güncellendi. Büyüleyici kokularıyla yazın müjdeleyen Portakal Çiçeği ve Limon Çiçeği aromalı BEYMEN Kolonya ve Şekerlemeleri setleri, Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsuma ve bolluk, bereketin simgesi Nar alternatiflerindeki BEYMEN Kolonya ve Lokum setleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

BEYMEN Türk Kahvesi ve Lokum Seti 

Kırk yıllık hatırı olan Türk Kahvesi ve bu lezzetli geleneğin tamamlayıcısı damla sakızlı lokumdan oluşan BEYMEN Türk Kahvesi ve Lokum Seti bu bayram da dostluklarınızı pekiştiriyor.

BEYMEN Chocolate

Yoğun ve özgün lezzetlerle güncellenen yeni BEYMEN Chocolate, farklı gramaj alternatifleri ile bayrama lezzet katıyor. Çikolatalı limon portakal stick’ten bitter çikolatalı portakal dilimlerine, spesiyal dolgulu çikolatalardan madlen çeşitlerine ve hurmalı çikolata setlerine BEYMEN Chocolate’ın birbirinden farklı lezzetleriyle sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. 

PAYLAŞ