Sevgililer Günü Sofranıza Romantik Dokunuşlar Katın

Writer: NYX Magazine

Date: 09/02/2023

PAYLAŞ

Maji Atelier, Sevgililer Günü’nde ev ve yaşam alanlarında kalıcı bir hatıra bırakarak sevgilisini ve tüm sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için birbirinden zarif seçenekler sunuyor. Sanatı ve tasarımı incecik porselenle buluşturan Maji Atelier, “Infinity” kaselerle evde baş başa geçirmeyi planlayan çiftlerin sofralarına romantizm katıyor.

Adem ve Havva’dan bu yana aldıkları ilhamla sonsuz aşk için tasarlanan “Infinity” kaseler,  sofranızda serviste ya da sadece çarpıcı bir masa dekorasyonu oluşturmak için, tek tek veya çift olarak kullanılabiliyor. 24 ayar altınla dekorlanan bu özel tasarımın dış yüzeyi mat olanını da tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde  abartıya kaçmadan hazırladığınız özel menüyü destekleyen aksesuarlarla masanızın cazibesini yükseltmek isteyenler için Maji Atelier, ilhamını Ruh tanrıçası “Psyche” ile aşk tanrısı “Eros”un öpücüğünden alan tabakları öneriyor. Yüzde 100 el yapımı olan üç farklı boyda üretilen tabaklar sofranıza değer katıyor. “Psyche” tabaklar limoges porselen çamuru ile üretilmiş olup, iç ve dış yüzeyi gıdaya uygun sırlı olup yüksek ısıda fırınlanıyor.

Sevgilier Günü sofranıza sade ve romantik dokunuşlar katmak ve tasarımsal açıdan yenilik getirmek için Maji Atelier’in incecik porselenlerini keşfedebilirsiniz.

PAYLAŞ