Sevgililer Günü’nde Hilton Istanbul Maslak’tan Sanat Dolu Kutlama

Writer: NYX Magazine

Date: 11/02/2021

PAYLAŞ

Hilton İstanbul Maslak, 2021’in Sevgililer Günü’nde çiftlere kahvaltı ve akşam yemeği dahil özel bir konaklama teklifi sunuyor. İstanbul’un modern mimari geçiş sürecine tanıklık etmiş bir yapıya sahip Hilton İstanbul Maslak, şehirdeki eşsiz konumu ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışının yanı sıra, aldığı önlemler güvencesinde Sevgililer Günü’nde de tüm misafirlerine gönül rahatlığıyla konaklama imkanı sağlıyor.

Evinizin konforu Hilton Istanbul Maslak’ta

Her biri Serta Suite Dreams Beds® ayrıcalığı ile özel tasarlanmış, stili ile dikkat çeken geniş oda ve süitlerin yanı sıra, tamamı işlevsel tasarımları ve enfes şehir manzaralarıyla dikkat çeken ferah ve geniş odalarda, gerçek konforu yaşamaya hazır olun. 

Ona, aşkı hediye edin

Masterpiece iş birliği ile 14 Şubat Pazar günü konaklayan tüm misafirleri için, heykel yapımı veya 5 yıldızlı aşk portresi resim kiti hediye etmeye hazırlanan Hilton Istanbul Maslak, misafirlerine sevgiyi sanata dönüştürme fırsatı sunuyor. Sanat kitinde yer alan ürünlerle hazırlayacağınız eserler ile sevdiklerinize kendi ellerinizle hazırladığınız sanat eserlerini hediye edebilirsiniz. 

En romantik akşam yemeği

Türkiye’nin ve İstanbul’un en iyi lüks otellerinin mutfaklarını yönetmiş Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından oluşturulan ve gurmelerin vazgeçilmez adresi Zaxi Restaurant’ın birbirinden enfes lezzetlerine hayran kalacaksınız. Ayrıca, DinneRReady adında özel bir teklif sunan otel, 3 aşamalı gurme lezzetlerden oluşan bir akşam yemeği menüsü hazırladı. Hilton Istanbul Maslak çiftlere özel hazırlanan odaları, 2 kişilik kahvaltı ve 3 aşamalı akşam yemeği menüsü dahil cazip fiyatlarıyla misafirlerini bekliyor.

Hilton Istanbul Maslak ekibi, alışık olunan Hilton misafirperverliği ile yeni normalde de misafirlerini keyifle ağırlamaya devam ediyor.

PAYLAŞ