Sevgiyi Ağırlayan Şık Sofralar

Writer: NYX Magazine

Date: 03/02/2023

PAYLAŞ

İnovatif ürünleri ve modern tasarımlarıyla paylaşılan her ana değer katan Karaca; heyecanla beklenen Sevgililer Günü hazırlıklarını tamamladı. Karaca, bu güne özel hediye arayışında olanlara; bornoz, yastık, kupa, yemek takımı ve mutfak ürünleri gibi pek çok alternatif sunuyor. 

Sofra ve mutfak ürünleriyle yaşanan her ana değer katan Karaca; Sevgililer Günü’nde aşk ve sevgi temalı ürünleriyle ön plana çıkıyor.

Benzersiz tasarımlarıyla sektöründe ilham kaynağı olan Karaca; 14 Şubat Sevgililer Günü’nde etkileyici ve romantik bir sofra hazırlamak isteyenlere tasarım ve renk detaylarıyla öne çıkan sofra takımları sunuyor. Duyguların anlamlı hediyelerle ve özel sofralarla taçlandığı bu günde, Karaca Rosalie çiçek desenli ve 32 parça kahvaltı seti, Drop 6 kişilik yemek takımı ve yüzeyinde ‘LOVE’ yazılı 4 parça pasta takımı ile eşsiz bir güne hazırlanan muhteşem sofralarla eşlik ediyor.

Eşsiz uyumlu çiftlere özel bornoz takımları, pratikliğe önem verenlere kırmızının en güzel tonuyla tasarlanmış Airfryer gibi eşsiz ürünler Karaca’da.

Karaca ürünleriyle hazırlanan şık sofra tasarımları ve daha fazlası Karaca mağazaları, karaca.com ve şimdi Karaca uygulamasında

PAYLAŞ