Sezonun Stil Kodları

Writer: NYX Magazine

Date: 24/04/2024

PAYLAŞ

Altınyıldız Classics, 2024 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla stil sahibi erkeklere hem günlük hayatlarında hem de özel davet ve seyahatlerinde tercih edebilecekleri konforlu ve fonksiyonel tasarımlar sunuyor.

Marka yüzü Burak Özçivit ile birlikte erkek modasının öncü markası Altınyıldız Classics, alternatif kullanımlara sahip, şık ve kullanışlı ürünlerin yer aldığı koleksiyonla 2024 İlkbahar-Yaz sezonunu açıyor. “Şehirden Uzakta” sloganı ile yola çıkan marka, fonksiyonelliği ve konforu odağına alarak zamansız tasarımlarıyla seyahat ve günlük yaşam için stil önerileri sunuyor. Sezonun renklerini farklı doku ve tekniklerle birleştiren marka, yeni koleksiyonuyla tarzını her alanda yansıtmak isteyen erkekler için tüm okazyonlara uygun alternatifler de sağlıyor. 

2024 İlkbahar-yaz koleksiyonunun renk paletinde doğal tonlar ve nötr renklerin yanı sıra nil yeşili, açık gül kurusu, indigo ve petrol yeşili gibi yaz aylarına renk katacak tonlar da yer alıyor. Altınyıldız Classics’in sezona damgasını vuracak yeni koleksiyonunda gofre kumaşlardan gömlek, ceket ve pantolonlar; keten ve keten görünümlü pamuk ürünler, nakış detaylı tişörtler, jogger pantolonlar ve yenilikçi detaylarla farklı renklerde tasarlanan smokinler öne çıkıyor. Altınyıldız Classics’in “Dünya Yaşasın Diye” mottosuyla yürüttüğü sürdürülebilirlik çalışmalarıyla hayat verdiği leke tutmayan, esnek ve su geçirmez 360 tech isimli teknik kumaşlar ve dönüştürülmüş ipliklerle üretilen takımlar da sezonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

Şıklığı konforla buluşturan yeni koleksiyonda; kullanım kolaylığı ile sıcak yaz günlerinde tercih edebilecek astarsız hafif ceketler, sezonun gözde ürünü triko tişörtler;seyahatlerde kullanılabilecek kırışmaz özelliğiyle ütü gerektirmeyen gömlekler ve özel torbasında katlanarak taşınabilen takımlar bulunuyor. 

Smokinde yenilikçi detaylar

Altınyıldız Classics 2024 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda smokinlere yeni bir yorum katıyor. Özel davetler, düğünler ve şıklığın ön planda olduğu etkinliklerde erkeklerin vazgeçilmezi olan smokinler bu yıl yeni renk ve tasarımlarla birleşiyor. Klasik ve modern görümünü tek smokinde yakalamak isteyen erkekler için çift pantolonlu olarak tasarlanan smokin modeli yenilikçi parçalar arasında yer alıyor.  Altınyıldız Classics yeni sezonda; kruvaze yapıda örme kumaşlar, açık mavi ve krem rengi gibi alternatif renkler ve yakası çıkarılarak takım elbise olabilen tasarımlarla smokinin kullanım alanını genişletiyor.

Burak Özçivit ile “Şehirden Uzakta” bir çekim

Burak Özçivit ile iş birliğini uzun yıllardır devam ettiren Altınyıldız Classics, yeni sezonda ünlü oyuncuyla “Şehirden Uzakta” bir çekim gerçekleştirdi. Büyükada’da gerçekleşen çekimde Özçivit’e iki model eşlik etti. Koleksiyonun başrol oyuncusu smokinlerden davetlerin kusursuz parçası takım elbiselere, yazın olmazsa olmazı polo yakalardan günlük stile fark katan gömleklere… Koleksiyonun öne çıkan parçaları Burak Özçivit’in iddiasıyla objektiflere yansıdı. 

PAYLAŞ