Sıcak Havalarda Columbia ile Serin Kalın

Writer: NYX Magazine

Date: 25/03/2021

PAYLAŞ

Sıcacık güneşin tadını çıkartırken aynı zamanda serin kalmanızı sağlayan Columbia Omni-Freeze™ Zero Ice teknolojisi ile size gelişmiş serinletme teknolojisi sunuyor. Konfordan ödün vermeyen bu Columbia teknolojisi ten temasıyla aktifleşen kumaşı ile terlemeye başlamadan önce sıcaklığı azaltıyor. Outdoor maceranızın doruklarında ise ter ile aktive olan gelişmiş yapısı ile birleşiyor ve teri buharlaştırarak serin kalmanızı sağlıyor.

Doğada bir nehrin kenarında veya şehirin kalbinde özgürce hareket etmenizi sağlayan Columbia Zero Ice Cirro-Cool™ Kısa Kollu Tişört ile tanışın! Sıcak havalarda yüksek performans sağlayan bu tişört Columbia Omni-Freeze™ Zero Ice teknolojisi ile serin kalmanızı sağlarken UPF 50 güneş koruması ve nemi dışarı atan kumaşı sayesinde bunaltıcı sıcaklarda bile uzun süren açık hava aktivitelerinizde yüksek konfor sunuyor.

Dışarısı sıcak ve nemliyken terle aktifleşen serinletme teknolojisi ve ter emme gücüne sahip Zero Rules™ Uzun Kollu Tişört UPF 30 güneş koruması ile sizinle güneş arasında kalkan görevi görüyor. Esnek kumaşı ile tüm maceralarınızda size konfor sağlarken antimikrobiyal özelliği ile bakteri üremesini engelliyor.

Macera tutkunlarının markası Columbia, üstün teknolojili ürünleri ile güneşin tadını çıkartırken serin kalmanızı sağlıyor.

PAYLAŞ