Sinema, Konser ve Tiyatro Bilet Alımlarının %50’si PeP’ten Hediye!

Writer: NYX Magazine

Date: 09/07/2021

PAYLAŞ

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte kültür-sanat etkinliklerinin hareketlendiği yaz döneminde de kullanıcılarına özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Sanata verdiği destekle hem sanatçıyı hem sanatseverleri yalnız bırakmayan PeP, yaz dönemi boyunca konser, sinema ve tiyatro bileti ücretlerinin yüzde 50’sini nakit iade ediyor. 

PeP Visa Fiziksel Kart ve PeP Visa Sanal Kart ile yapılan tüm online ve POS cihazıyla bilet alımlarında geçerli olan kampanya ile iade alınan tutar, 72 saat içinde PeP Ödül cüzdanına yükleniyor. PeP kullanıcıları, yüklenen hediye tutarını bir yıl içinde diledikleri gibi harcayabiliyorlar. 

Türkiye’nin her yerinde gerçekleşen konser, sinema, tiyatro biletlerinde yüzde 50 nakit iade kampanyasından faydalanmak için PeP Visa kart sahibi olmak yeterli.  

PeP’ten Sanata Destek Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve kampanya koşullarını öğrenmek için  web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.peple.com.tr/kampanyalar/sinema-konser-tiyatro-biletlerinin-yuzde-ellisi-hediye

PAYLAŞ