Sıradışı Bir İşbirliği

Writer: NYX Magazine

Date: 08/12/2023

PAYLAŞ

Fransız moda devi Lacoste ile şehir ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olan House of Superstep, sınırlı sayıda üretilen özel bir koleksiyon için bir araya geldi. Bu iş birliği, iki markanın da moda anlayışını yansıtan, canlı renklere, ikonik logolara ve grafik tasarımlara sahip iddialı bir koleksiyonu ortaya çıkardı.

Sportif stili, Fransız zarafetiyle yorumlayan Lacoste ile bir araya gelen House of SuperStep, çarpıcı iş birlikleri ile adeta moda dünyasına enerji katıyor. Canlı renkler, koleksiyona genç ve dinamik bir hava katarken, ikonografik logolar ile grafik tasarımlar iki markanın da özgün kimliğini vurguluyor. Timsah logoları ise alışılmışın dışında bir dokunuşla koleksiyona dinamik bir stil katıyor.

Lacoste ve House of SuperStep iş birliğinden ortaya çıkan bu özel parçalar, moda tutkunlarına sıra dışı ve özgün bir tarz deneyimini ön plana çıkarıyor. Sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyon, marka severlere dikkat çekici ve çarpıcı seçenekler sunarak, benzersiz bir stil yolculuğuna davet ediyor.

Bu birliktelik, Lacoste’un global moda sahnesindeki lider konumunu sürdürmesinin yanı sıra House of SuperStep’in özgün ve sokak giyim moda anlayışını destekleme vizyonunu bir araya getiriyor. 

Lacoste, House of SuperStep’e özel olarak tasarladığı koleksiyonun çekimleri için, Türkiye’nin önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Kampanya çekimleri, modanın sınırlarını zorlayan ve tarzını özgün bir şekilde ifade etmek isteyen gençlerin beklentilerine uygun bir çizgiyle kurgulandı.

Barış Şahin, Can Kızıltuğ, Maral Özdoğan, Rümeysa Yağcı ve Senamia gibi isimler ile gerçekleştirilen çekimler, kampanyanın renkli ve dinamik atmosferini yansıtarak sokak modasını ön plana çıkardı. Koleksiyonun çarpıcı renkleri, ikonik logoları ve grafik tasarımları, moda tutkunlarını etkileyici bir birlikteliği deneyimlemeye davet etti.

Bu iş birliğinin öne çıkan özelliklerinden biri, geniş bir ürün yelpazesine sahip olması. Koleksiyon, Lacoste’un karakteristik yeşil ve gri tonlarında, sokak modasına uygun canlı ve dinamik renkleri bünyesinde barındırıyor.

Kadınlar için tasarlanan etekler, özgün desen ve kesimleriyle koleksiyona şıklık katarken, Hoodieler ve sweatshirt takımları rahat ve şık bir görünüm sunuyor. Erkekler için ise sweatshirt takımları, modern tasarımlarıyla öne çıkarken, fermuarlı üstler ve gömlek üstler, şıklığı ve rahatlığı bir araya getiriyor. Tişörtler ise günlük stildeki kombinler için vazgeçilmez parçalardan biri olarak öne çıkıyor.

Unisex aksesuarlar, tamamlayıcı öğeler sunan önemli bir bileşeni oluşturuyor. Şapkalar ve çoraplar, unisex parçalarla koleksiyona vurgu yaparak, çeşitli renk ve desen seçenekleriyle kişisel tarza uygun seçenekler sunuyor.

Bu özel koleksiyon 6 Aralık’tan itibaren tüm House of Superstep Mağazalarında ve www.houseofsuperstep.com satışta olacaktır.

PAYLAŞ