Six Senses Kaplankaya, Dünyaca Ünlü Şaman Dr.Alberto Villoldo’yu Ağırlıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 31/07/2023

PAYLAŞ

Dünyaca ünlü şaman, fizyolog, antropolog, yazar ve terapist Dr. Alberto Villoldo’nun zihinsel  ve bedensel iyileşme terapileri ışığında moleküler seviyede yenilenme imkanı sunan Grow A New Body programı yeniden 08-15 Eylül tarihleri arasında Six Senses Kaplankaya’da…

Six Senses Kaplankaya, ruhsal ve fiziksel iyileşmeyi bir bütün olarak ele aldığı holistik Wellness felsefesi ışığında, alanında dünya çapında ünlü şaman, fizyolog, antropolog, yazar ve terapist Dr. Alberto Villoldo’yuyeniden ağırlamaya hazırlanıyor.  08-15 Eylül tarihleri arasında Six Senses Kaplankaya’da bir hafta sürecek programı ile yer alacak olan Dr. Alberto Villoldo’nun benzersiz terapileri ve engin tecrübeleri ışığında hazırlanan Grow A New Body programı, sağlıklı ve keyifli yaş almanın anahtarını sunuyor.

Four Winds Society’nin kurucusu Dr. Alberto Villoldo, medikal antropolojist, öğretmen ve dünyanın en saygın şaman enerji merkezlerinden kimliklerinin yanısıra çok okunan kitapları ile global çapta tanınan bir uzman olarak dikkat çekiyor. Six Senses Kaplankaya’da misafirleri ile buluşacak olan Dr. Alberto Villoldo, ruhsal ve fiziksel iyilik halinin yanısıra görünmeyen sınırlar olarak nitelendirilen enerji akışları, hücrelerin yenilenme ve onarım yeteneğini harekete geçiren uygulamalar, detoks stratejileri, besinlerin gücü gibi konulara odaklanarak moleküler seviyede iyileşme çalışmalarına odaklanacak. Bu inzivada, Dr. Alberto misafirleri ile yalnızca  fiziksel gelişim değil beyin gelişiminin de sırlarını paylaşıyor. Beyni geliştirebilecek ve psikosomatik sağlık yaratma gücü de dahil olmak üzere süper zihin yeteneklerine ulaşmaya yardımcı olabilecek nöro-besinleri deneyimlemeyi vadediyor. 

Grow a New Body programı dahilinde;  özel beslenme programı; wellness izleme, şaman ve enerji seansları,oksijen seviyesi eğitimi, mitokondriyal stimülasyon ve onarım LED uygulamaları, Vitamin ve mineral takviyeleri, Antioksidan ve glutatyonlar ve SPA uygulamaları bulunuyor. Dr. Alberto Villoldo tarafından verilen özel eğitimlerle kalıcı hale getirilen sağlıklı ve keyifli yaş alma programında yoga, meditasyon ve yürüyüşlerle ruhsal ve bedensel iyileşme her safhasıyla ele alınıyor.

Dr. Villoldo bir hafta sürecek programı ile, 8- 15  Eylül tarihleri arasında zihnini ve bedenini yenilemek isteyen konukları bekliyor.

Türkiye’de bir ilk olan Holistic Anti-Aging, Weight Management  ve BODPOD ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gelişmiş SPA alanına sahip olma özelliği taşıyan Six Senses Kaplankaya, Yoga, Fit, Uyku programları,  Kilo kontrolü, Detox ve Mind Detox, Boost Immunity, Mind Your Brain, Love Your Heart, Muscle Recovery ve Back Pain Relive gibi programlara ek olarak; Watsu, Dreamcatcher, Emotional Detox gibi bütünsel terapileri Six Senses Kaplankaya’nın 10 bin metrekare üzerine kurulu 38 farklı terapi odasında deneyimleme imkanı sunuyor.

PAYLAŞ