Sizi Siz Yapan Notalarla VEGAN Authentic Beauty Concept Eau De Toilette

Writer: NYX Magazine

Date: 05/03/2021

PAYLAŞ

Nasıl ki her parmak izi eşsizse, vücudunuzun da kendine özgü, eşsiz bir kokusu var. Özenle seçilmiş saf içeriklerden oluşan vegan saç ürünleri markası AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, şimdi ilk Eau de Toilette‘i ile sizi “siz” yapan notaları ön plana çıkartarak eşsiz bir kokuya sahip olmanızı sağlıyor. Markanın ilk vegan saç ve cilt parfümü Eau de Toilette, salon müşterilerine saçın ötesine geçen bir deneyim yaşatıyor ve tüm duyuları unutulmaz bir farkındalık ile birbirine bağlamayı başarıyor.

Yeni Eau de Toilette, AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in şekillendirme serilerinde bulunan imza kokusunu baz alıyor. Beyaz çiçeklerin, mor menekşenin ve temizlik notalarının büyüleyici kokusunu harmanlayarak duyuları harekete geçiriyor. Bu saf ve ferah parfüm, şıklığı ve baskın karakteri net, feminen bir görünümle dengeliyor.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in ana değerlerinden olan sürdürülebilirlik Eau de Toilette’in %25 geri dönüştürülmüş camdan üretilmiş şişesinde hayat buluyor. Bu şişe aynı zamanda, kıyılarda ve okyanuslarda biriken plastiği geri dönüşüm ekosistemleri aracılığıyla durdurmak için çalışan sivil toplum kuruluşu Plastic Bank‘ı destekleyen, iklime duyarlı bir kutuda paketlenmiş durumda.

26 ülkede otantik güzelliğe inanan kuaför ve sanatçıların başını çektiği bir topluluğun ürünü olan Authentic Beauty Concept, Otantik Güzellik Hareketi’ni – #authenticbeautymovement – tüm dünyada yaymaya ve büyütmeye devam ediyor.

PAYLAŞ