Sofralara ve Sunumlara Şık Bir Dokunuş

Writer: NYX Magazine

Date: 10/05/2023

PAYLAŞ

Özenli tasarımları, mutfak modasına yön veren estetik anlayışı ve kalitesiyle şıklığın adı ZUCCİ, mutfak dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor. Saklama kaplarından tepsilere, Türk Kahvesi fincanlarından tabaklara kadar ZUCCİ’nin geniş ürün yelpazesi ile siz de sofralarınıza ve  sunumlarınıza şık bir dokunuş katabilirsiniz.

Zucci’nin farklı tasarım ve kategorilerdeki ürünleri kahvaltılardan davetlere her an sizinle! Kapaklı kahvaltılıklardan su mataralarına, tepsilerden fincanlara günün her anında size eşlik edecek ZUCCİ ürünleri ile ailenize ve misafirlerinize ikramlarınızı keyifli ve şık sunumlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Hem görsel şölen hem rahat kullanım
ZUCCİ  tepsiler, tasarımlarıyla mutfak dekorasyonunda ve sofralarda fark yaratırken rahat bir kullanım da sunuyor. Birbirinden farklı desen ve formlarıyla her zevke hitap eden, BPA içermeyen, %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen ZUCCİ tepsilerin bir kısmı ise el işçiliği ile üretilerek benzersiz bir deneyim sunuyor.

ZUCCİ Türk kahvesi fincanı kahveler daha keyifli….

ZUCCİ fincanları tasarımlarıyla olduğu kadar renk çeşitleriyle de iddialı. Türk kahvesi keyfine şıklık katan ZUCCİ fincanlar ile siz de kahve ritüellerinizi daha da özel anlar haline getirebilirsiniz.

PAYLAŞ