Soğuk Demlenmiş Kahvenin Buz Gibi Limonatayla Enfes Buluşması

Writer: NYX Magazine

Date: 11/07/2023

PAYLAŞ

Yaz mevsiminin klasikleşmiş tatlarını farklı dokunuşlar ve uzmanı olduğu kahve lezzetiyle harmanlayan Tchibo, altı enfes limonata, üstü leziz Tchibo kahvesi olan Cold Brew Lemonade ile sıcak yaz günlerine serinletici bir mola veriyor.

70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve deneyimi sunan Tchibo, yaz ayları boyunca farklı lezzetleri buluşturduğu menüsünün hem göze hem de damağa hitap eden lezzetini Temmuz ayında kahve severlere sunuyor.

Bir Tchibo klasiği “Cold Brew Lemonade”

Tchibo severlerin yaz aylarında en çok tercih ettiği klasiklerden olan Cold Brew Lemonade, ferahlamanın en lezzetli yöntemi. Orta Afrika çekirdeklerinin 16 saat boyunca yavaşça demlenmesiyle elde edilen yumuşak içimli cold brew kahvesiyle limonatanın eşsiz uyumundan doğan Cold Brew Lemonade, keyif veren serinletici bir lezzet deneyimiyle yaz mevsimini iple çektiriyor.

Altı enfes limonata, üstü leziz Tchibo kahvesi olan “Cold Brew Lemonade”, ferahlamak, güne enfes bir ara vermek ve mevsimin tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri Tchibo mağazalarında bekliyor.

PAYLAŞ