Sokağın Altını Üstüne Getirmeye Hazır mısınız?

Writer: NYX Magazine

Date: 15/08/2023

PAYLAŞ

Yerinde duramayan ve sokağın altı üstünü getirenler için geliştirilen PUMA Mayze, kontrast kauçuk işlemelerle tasarlanan platform özellikli kalın tabanı ve göz alıcı parıltısıyla her anınızı festivale dönüştürüyor!

Şıklığından ödün vermeyip spor ayakkabıda bile yüksek topuk tercih edenlerden misiniz? O zaman PUMA Mayze tam size göre! Platform özellikli kalın tabanıyla rahatlık sunan PUMA Mayze’nin yaşatacağı konfor ile sokağın altını üstüne getirmeye hazır olun! Trendleri yakalayan görünümüyle de her nerede olursanız olun tüm gözleri üzerinize çekecek olan Mayze’den vazgeçemeyeceksiniz. 

Yerinde duramayan ve sokağın altı üstünü getirenler için geliştirilen PUMA Mayze, kontrast kauçuk işlemelerle tasarlanan platform özellikli kalın tabanı ve göz alıcı parıltısıyla her anınızı festivale dönüştürüyor. Konforlu kalıbıyla gün boyu rahat hissetmenizi sağlayan bu ayakkabı, trendleri yakalayan görünümüyle de oldukça zarif. Spor ayakkabının uyumlu renkleri ve kendine özgü tarzıyla PUMA’nın Kalın Tabanlı Klasik modeli Mayze, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerine çekecek. 

En kalabalık ortamlarda bile fark edilmenizi sağlayan Mayze’in sahip olduğu yumuşak ve hafif yapı, sneaker sanki ayağınızda yokmuş hissi verirken, kauçuk dış tabanı çoklu zeminlerde güvenli tutuş olanağı sunuyor. İlhamını sokaklardan alan Mayze, benzersiz görünümünün yanında sıkıştırılmış tabanı ve kontrast renkli kauçuk tasarımı ile iddiasını artırıyor. 

Tarzını göstermekten çekinmeyen iddialı kullanıcıların vazgeçilmez tercihi olacak koleksiyonda; MAYZE CRASHED, MAYZE STACK XPL BM FASHION, MAYZE CRASHED PRM ve MAYZE STACK LUXE modelleri yer alıyor.

PAYLAŞ