Son Dakika Hediyeleri

Writer: NYX Magazine

Date: 28/12/2022

PAYLAŞ

Hediye alma işini son dakikaya bıraktıysanız Enza Home yardımınıza koşuyor. Enza Home’un zengin koleksiyonunda evini sevenlerin, dekorasyonla ilgilenenlerin beğeneceği her zevke ve bütçeye uygun onlarca hediye alternatifi bulmanız mümkün!

Yalın ve modern duruşuyla öne çıkan Legato Sehpa, parlak beyaz yüzeyiyle evlere etkileyici bir görünüm kazandırıyor.  Parlak bronz kaplama metal ayak kullanımı dikkat çeken Legota Sehpa, hafif yapısı sayesinde rahat bir kullanım sunuyor.

Modern çizgileri, yalın tasarımı ve asil tarzıyla dikkat çeken Tosca Orta Sehpa, sade, modern tasarımı ve asil tarzı ile göz kamaştırıyor. Mermer desenli yüzeyleriyle benzersiz bir şıklığa sahip Tosca Orta Sehpa, kare formu sayesinde mekânları daraltmıyor, tekerlekli ayakları sayesinde ise kolayca taşınabiliyor. Tosca Orta Sehpa’nın siyah, beyaz ve ceviz renk seçenekleri bulunuyor.

Stage Aydınlatma, özgün tasarımıyla mekânlara doğal ve rafine bir hava katıyor. Bu özel tasarım, abajur ve lambaderde kullanılan doğal ahşap gövdesi ve modern metal başlığıyla dekorasyonda gün geçtikçe daha ön plana çıkan ham materyalleri antrasit, dingin yeşil ve sıcak turuncu renk seçenekleriyle bir araya getiriyor. Stage Aydınlatma’nın abajur, sarkıt ve lambader seçeneği bulunuyor.

Göz alıcı tasarımıyla fark yaratan Mimosa Aydınlatma, çağdaş dekorasyon trendlerini yansıtan metal, deri ve kumaş kombinasyonuyla dikkat çekiyor. Krem renk pilili başlık tasarımı ve goldgobler boyalı gövdede deri detaylar tasarımın modern çizgisini vurguluyor. Mimosa Aydınlatma’nın abajur, sarkıt ve lambader seçeneği bulunuyor.

Geometrik formların güçlü estetiğini yansıtan Fama Aydınlatma, siyah metal gövdesi ve başlığındaki krom detaylarla son derece şık görünüyor. Endüstriyel tarzın iddialı bir örneği olan Fama Aydınlatma, geometrik formların yalın olduğu kadar güçlü etkisiyle mekânlarda fark yaratıyor.

Çok amaçlı kullanılabilen sade ve modern tasarım çizgisiyle Loreto Puf, mekânın her köşesinde rahatlıkla konumlandırılabiliyor. Hem oturma amaçlı hem de dekoratif aksesuar olarak kullanılabilen Loreto Puf, dikiş uygulamalı yumuşak dokusuyla dikkat çekiyor.

PAYLAŞ