Sonbahar Tatilinin Adresi; D-Resort Göcek

Writer: NYX Magazine

Date: 15/08/2020

PAYLAŞ

Sonbaharın renkli ve romantik panoramasında hijyen ve güvenlik içinde ayrıcalıklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin yolu yine D-Resort Göcek’e düşüyor.

Butik tatil anlayışı çerçevesinde konuklarına keyifli zaman geçirmeleri için ayrıcalıklı hizmet sunan D-Resort Göcek, sonbaharın gelişini romantik bir kutlamaya çevirecek rotalardan birisi… Göcek’in eşsiz doğasında, geniş bir alanda yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkeziyle ayrıcalıklı bir yaklaşım sunan D-Resort Göcek, uyguladığı önlemleriyle güvende bir tatil ortamı sunuyor. Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı’na dahil olan D-Resort Göcek, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili kuruluşların almış olduğu tedbirleri eksiksiz uygulayarak sonbaharın gelişini kutluyor.

Sonbahar Esintisinde Q Lounge ve D’Breeze ile Farklı Bir Lezzet Deneyimi

Tüm restoran ve barlarda oturma düzeni sosyal mesafeye uygun olarak açık havada, geniş, ferah ve konforlu şekilde hizmet veren D-Resort Göcek, gurme lezzetlerini misafirlerine sunarken her zaman uyguladığı gıda güvenliği standartlarına ek olarak, kahvaltıyı A’la carte usulü servis ediyor ve porsiyonlanmış kapalı ambalaj seçenekleri sunuyor.

Q Loung

Menüsü kadar mimarisi ile de ön plana çıkan Q Lounge, gerek tatil severlerin gerekse bölgedeki koyları keşfe çıkan yat tutkunlarının vazgeçemediği adreslerin başında geliyor. Çağdaş Japon mutfağının ortaya paylaşmalı konsepti ile sunulan lezzetlerinin zengin şarap menüsü seçenekleri ile eşleştirilebildiği Q Lounge’da, günbatımını izleyen misafirlerine keyifli müzik ve özel kokteylleri ile de eşsiz anlar sunuluyor. Q Lounge, gece yarısına kadar keyifli vakit geçirilebilecek en popüler Türkçe ve yabancı parçaları ile tatil eğlencelerinde iz bırakacak anılara dönüştürüyor.

D’Breeze

Göcek’teki tek özel plajda bulunan ve tüm Göcek koyunun ve D-Marin Göcek’in turkuvaz manzarasına sahip bembeyaz bir cenneti andıran D’Breeze, öğle ve akşam yemeklerinde farklı menü seçenekleri ile hizmet veriyor. Akdeniz mutfağından seçeneklerin yer aldığı menüde öğlen hafif yiyecekler, sandviçler, ana yemek ve odun fırınından lezzetlerin yanı sıra farklı yorumlarla hazırlanan meze, taze balık ve deniz mahsulleri lezzetleri, iskele üzerindeki masalarda doyumsuz manzaraya karşı deneyimlenebilir.

D-Resort Göcek, kalabalığın olmadığı, temiz ve huzurlu havasında nefes almak, yemyeşil bitki örtüsüne karışan sakinliğinde yenilenmek isteyenleri bekliyor.

PAYLAŞ