Sonbaharda Şıklık ve Konforlu Ceketler

Writer: NYX Magazine

Date: 22/10/2023

PAYLAŞ

Her sezon dünyanın farklı noktalarından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarla yeni yolculuklara çıkaran YARGICI; Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndaki şık ve rahat kesimli ceketler her tarza ve zevke uygun modeller ile stilinizi sonbahar mevsimiyle buluşturuyor. İçinizi ısıtacak bu özel koleksiyon, sonbaharın serin esintilerine karşı konfor ve zarifliği bir araya getiriyor.

Her sezon genişleyen koleksiyonları ile bir yaşam biçimi sunan YARGICI, serinleyen havalara karşı stil sahibi olmanızı sağlayacak düğmeli, çıtçıtlı, payetli, kruvaze ve dikiş detaylı ceketleriyle sonbahar mevsimine fonksiyonel parçalarla eşlik ediyor. Sonbaharın hafif serinliğine mükemmel bir uyum sağlamak için tasarlanmış ceketler, her tarza uygunluğu, şıklığı ve kullanışlılığıyla da öne çıkıyor.

Bu özel koleksiyondaki blazer ceketler pamuk ve yün karışım içerikli kumaşlarıyla nefes alırken, özgün ve maskülen tarzıyla dikkat çekiyor. Orta ve koyu indigo tonlarının hakim olduğu renk paleti ve farklı kalıplarıyla denim ve non-denim ceketler, şehrin sokaklarında farklı stillere kolayca uyum sağlayacak birer seçenek oluyor.

YARGICI, esintili bir sonbahar akşamında bile sizi şehirde şık ve rahat hissettirecek koleksiyonuyla tarzınıza özel dokunuşlar sunuyor. Bu eşsiz ve fonksiyonel parçalar arasında yer alan kruvaze ceketlerden dikiş detaylı ceketlere; yeşilin canlılığından kadife bordonun şıklığına kadar daha birçok seçenek, sonbaharın esintili havasına karşı sizi sıcak tutarken, şehir hayatının yoğun temposunda rahat ve şık hissettirecek.

YARGICI Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu yakından görmek ve tarzınıza güç katmak için YARGICI mağazalarını ve yargici.com’u ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ