Stil Dolu Kar Tatili Kombinleri

Writer: NYX Magazine

Date: 08/01/2024

PAYLAŞ

Divarese Kış koleksiyonunun, sıcak tutan ve şıklıktan ödün vermeyen tasarımları ile kar tatilinizi renklendirin.

Soğuk kış günlerini hem keyifli hem de sıcak bir şekilde geçirmenin tam zamanı! Kar tatilinde şıklığı ve konforu bir arada sunan Divarese’nin kadın ve erkek koleksiyonunda yer alan stil dolu seçenekler ile soğuk havanın tadını çıkartacaksınız.

Koleksiyonda yer alan siyah, bej ve gri renkteki bot seçenekleri, kombinlerinizin şıklık dozunu yükseltecek bir detay olacak. Ayaklarınızı sıcak tutarken, karlı günlerde şıklığınızdan da ödün vermeyeceksiniz. 

Divarese’nin kapitone çanta koleksiyonu ile kombinleriniz bir adım öne çıkarken kışın soğuk günlerine şıklığınızla renk katacaksınız.

Yumuşacık kumaşlar, sıcak renkler ve desenlerle donatılmış atkı ve bereler ile tarzınızı yansıtacak; ekose desenli ve deri detaylı eldivenler ile de hem şıklığınızı tamamlayacak hem de soğuk kış günlerine meydan okuyacaksınız.

Klasik renkli atkı ve bere kombinasyonları ile tarzınıza uygun seçenekleri yakalarken; fonksiyonellik ve şıklığı bir arada sunan süet ve deri eldivenler ile de stilinizi bir adım öne taşıyacaksınız.

Kar tatili valizinizi hazırlamadan önce Divarese Kış koleksiyonunu yakından incelemek için Divarese mağazaları ve divarese.com.tr’ye davetlisiniz.

PAYLAŞ