Stil ve Performansın Mükemmel Dengesi

Writer: NYX Magazine

Date: 18/03/2024

PAYLAŞ

Aktif giyim markası H&M Move, doğa yürüyüşü tutkunlarının ilgisini çekecek yepyeni bir koleksiyon ile 2024 ilkbaharını karşılıyor. Moda odaklı, fonksiyonel ve konfora dayalı bu koleksiyon, dış mekan aktivitelerine tarz ve rahatlık getiriyor.

H&M Move, performans koleksiyonlarında konforu korurken teknik detaylar, hafiflik ve moda estetiğini bir araya getirme konusunda uzmanlaşmıştır. Özellikle H&M Move yeni koleksiyonu da bu dengeyi başarıyla yakalıyor. H&M Move’un Outdoor Ürün Yöneticisi Mfon Boman, koleksiyon hakkında şunları söylüyor: “Bu ilkbaharda nasıl hareket ederseniz edin, nereye giderseniz gidin, bu yeni doğa yürüyüşü koleksiyonumuz yanınızda olacak. Fonksiyonel ceketlerden teknik şortlara ve hatta performans eteklerine kadar, herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak bir seçki sunuyoruz.”

Teknoloji ve Modanın Buluşması

H&M Move, koleksiyonunda laboratuvar testlerinden geçmiş ve performansı kanıtlanmış kumaş yeniliklerine yer veriyor. StormMove™ teknolojisi ile rüzgar geçirmez ve su geçirmez ceketler ve pantolonlar sunarken, ThermoMove™ ve DryMove™ gibi teknolojiler de koleksiyona sıcaklık ve nefes alabilirlik katıyor. Tasarım ekibimiz, moda trendlerinden ve macera kültürlerinden ilham alarak dikkat çekici ve stil sahibi parçalar yaratıyor.

Herkes İçin Her Yerde

Koleksiyon, geniş bir renk paleti ve cesur detaylarla dikkat çekiyor. Doğal tonlar, cesur detaylarla buluşuyor ve her bedene uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. H&M Move outdoor koleksiyonu, hem erkekler hem de kadınlar için XS-XL beden aralığında sunulmaktadır.

H&M Move’un outdoor koleksiyonu, hm.com.tr/move adresinde satışa sunuluyor. 

PAYLAŞ