Swarovski 2023 Yılbaşı Kampanyası

Writer: NYX Magazine

Date: 16/12/2023

PAYLAŞ

Swarovski, fotoğrafları Steven Meisel tarafından çekilen, Yaratıcı Direktör Giovanna Engelbert tarafından tasarlanan ve makyaj sanatçısı Dame Pat McGrath tarafından hayata geçirilen 2023 yeni yıl kampanyasını tanıtıyor.

Swarovski kristallerinin sonsuz yaratıcı kullanım şekli sunma vaadine ışık tutan “Celebrate Wonder” adlı kampanya, Meisel tarafından çekilen benzersiz portrelerle hayat buluyor.

Kampanyada yeni yıl sezonunun büyüsünü ifade eden beş farklı karakter yer alıyor ve bu karakterlerin her biri Swarovski’nin ikonik mücevher koleksiyonlarından ilham alınarak tasarlandı: Mavi ve berrak kristalleriyle rüya gibi bir ışık saçan Blue Gema, hava karardıktan sonra kendisine hayran bırakan parıltısıyla büyüleyen Mesmera Stardust, berrak kristallerin çekici güzelliğiyle parlayan sert ve cesur Matrix Supernova, mistik enerjisi ve aydan ilham alan motifleriyle geceleri aydınlatan Punk Luna ve iç içe geçmiş yeşil kristal dizileriyle enerji saçan Hyperbola Nebula.

Gelişen Crystal Metamorphosis hikâyesinin bu yeni bölümünde karakterler yeni yıl sezonunun büyüsü ile parıldıyor ve Swarovski’nin neşeli cazibesini, savoir-faire’ini ve ışığını temsil eden parlayan mücevherlere dönüşüyor.

Swarovski’nin Kreatif Direktörü Giovanna Engelbert, kampanyayı şu sözleriyle anlatıyor: “Yeni yıl kampanyamız, kendini ifade etme ve yaratıcılık konusunda sadece Swarovski’nin sunabileceği sonsuz olanaklara ışık tutmaktadır. Vizyonum, her biri kendine has görünümlere ve kişiliklere sahip kadınların taktıkları mücevherlere dönüşmesi fikri etrafında şekillendi. Steven Meisel ve Pat McGrath ile birlikte yeni yıl sezonunun neşeli cazibesini ve sihirli atmosferini büyüleyici fotoğraflarla yakalamayı başardık.”

Swarovski kristallerinin dönüştürücü gücünü gözler önüne sermeyi amaçlayan Giovanna Engelbert, bunun için moda dünyasında ikonik fotoğraflarıyla tanınan Meisel ve makyaj teknikleriyle kendini ifade etme sanatının sınırlarını zorlayan McGrath ile bir kez daha bir araya geldi. Harikalar yaratan ekibe katılan saç tasarımcısı Guido Palau ve şapka tasarımcısı Stephen Jones, Hyperbola’nın taşıdığı sıra dışı kristal eseri yarattılar.

Özgürleşmeyi, kendini ifade etmeyi ve sınırsız cazibeye cesur bir dönüşü temsil eden Celebrate Wonder kampanyası, sihirli yeni yıl sezonunu ışık saçan hediyelerle süslemek için muhteşem bir seçim.

PAYLAŞ