Tamamlayıcı Detaylarla Yükselen Şıklık

Writer: NYX Magazine

Date: 05/10/2023

PAYLAŞ

Tina Jewellery, stilini ayrıntılarla tamamlamak isteyenler için zarif koleksiyonlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Tasarımlarda göze çarpan renk uyumu ve çizgilerin eleganlığı, Tina imzalı şıklığın belirleyici unsurları oluyor.

Tina Jewellery, tasarımlarıyla estetik bir stil oluşturmanın anahtar parçalarını sunmaya devam ediyor. Hem günümüzün, hem de geleceğin kadınlarına seslenen Tina Jewellery, cesur ve modası hiç geçmeyen nadide parçalara hayat veriyor.

Tina Jewellery seçkisinde yer alan özel parçalar, 18 ayar pırlantadan ve altından oluşuyor. Dikkat çekici detaylarla dolu olan nazar boncuğu şeklindeki kolye 18 ayar altın, seramik göz ve pırlantanın muhteşem uyumunu gözler önüne seriyor. Yine kolye formundaki bir diğer Tina imzalı mücevherde ise renklerin canlılığı göze çarpıyor. Renkli taşlar, turmalin ve pırlanta ile enerji kazanan kolye, geniş zincirle tamamlanıyor. Tina imzalı bir diğer zarafet dolu parça da 18 ayar altın, deri ve pırlantanın uyumunu yansıtan bileklikler. Gündüz ve gece kullanımına oldukça uygun olan bileklik, dikkat çeken bir kontrast yakalıyor.

PAYLAŞ