Tarzını Kişiselliştermenin En Cesur Yolu

Writer: NYX Magazine

Date: 02/07/2021

PAYLAŞ

Sokak stilinin iddialı ikonlarından biri olan piercingler, KISMET BY MİLKA’nın yeni koleksiyonunda eşsiz birer mücevhere dönüşüyor. Tragus, rook, helix ve orbital gibi kulağın farklı yerleri için özel hazırlanan, yenilikçi manifestonun cesur tamamlayıcısı piercing koleksiyonunda, işçiliğinden tasarımına ve en önemlisi de sağlık boyutunda her detay öne çıkıyor.

KISMET BY MILKA’nın artık renk kodu olarak tanınan, özel altın tonu roslow gold ile hazırlanan piercingler, hem sarı altın, hem de beyaz altın farklı parçalarla rahatça bir arada kullanılıyor. Bu özel ton, her takı kombinine ve ten rengine kusursuz bir şekilde uyum sağlayarak KISMET BY MILKA’nın DNA’sında olan “mix&match” yani çoklu kullanımıdaha kolay bir hale getiriyor. Birbirinden farklı modelleri olan KISMET BY MILKA piercingleri, sınırların ötesinde yaşayan, tarzında yeni ve cool bir dışa vurumu tercih eden her yaştan kadına ve erkeğe hitap ediyor.

KISMET BY MILKA’da Tasarım Kadar Sağlık da Önemli!

Bagetler, safirler, yakutlar, savoraytlar ya da düz altın; KISMET BY MILKA’nın her stile uygun birçok parçanın yer aldığı çok çeşitli tasarım içeren piercing koleksiyonunda, stil kadar sağlık ve konfor da öne çıkıyor. KISMET BY MILKA piercinglerinin hiç birinde nikel kullanılmıyor. Bu da kulağın iyileşme sürecinin hızlanması ve alerji ihtimalinin en aza indirilmesi adına büyük önem taşıyor. Tüm piercinglerin, tek tek, özenle, pürüzsüz bir dış yüzey ile hazırlanması da yine kulak sağlığı ve piercingin konforla takılması adına fark yaratıyor. Bu sayede piercingler delim işleminden hemen sonra kulağa rahatlıkla uyum sağlıyor, takıp, çıkarırken kulağa zarar vermiyor. Vidalı kapanma mekanizması da yine KISMET BY MILKA piercinglerinin fark yaratan özellikleri arasında öne çıkıyor, bu mekanizma ile sıradan küpe arkalığından farklı olarak yine iyileşme süreci hızlanıyor. Tasarım çeşitliliğinin yanı sıra hijyenik ve konforlu olmasıyla da öne çıkan KISMET BY MILKA piercing deneyimi, Amerika’da piercing uzmanlarının delim sırasında ürünü kullanmasını sağlayan Association of Professional Piercers sertifikasınasahip. Türkiye’de de aynı global standartlar ile eğitimli piercing uzmanları, KISMET BY MILKA Profesyonel Piercing Stüdyoları’nda bu hizmeti veriyorlar.

Scarlett Johansson’ın da Tercihi…

Türkiye’de ilk defa mücevheri piercingle buluşturan ve Association of Professional Piercers onaylı, kendi profesyonel piercing stüdyolarını kuran bir marka konumunda olan KISMET BY MILKA, dünyada da büyük ilgi görüyor. Altın Küre, BAFTA gibi aldığı ödüller, performans gösterdiği ve OSCAR’a aday olan oyunculuğu kadar zamansız stili ile de ünlü Scarlett Johansson’ın da piercing konusundaki tercihi olan KISMET BY MILKA piercing koleksiyonu, dünya çapında tarzında fark yaratmak isteyen kadınların ve erkeklerin stiline yön veriyor.

Benzersiz Bir Deneyim…

Nişantaşı, Bebek, Zorlu Center ve İstinye Park AVM’de yer alan KISMET BY MILKA mağazalarındaki Profesyonel Piercing Stüdyoları’nda, satın alınan her tasarımla beraber, ayrıca ücretsiz delim servisi de sunuluyor. Sağlık koşullarına uygun en nitelikli işçilikle çalışılarak üretilen ve işinde uzman profesyonellerle servis edilen bu koleksiyon, piercing dendiğinde akla gelen tüm önyargıları ortadan kaldırıyor!

PAYLAŞ