Teninize Değdiği Anda Adeta Sizin bir Parçanız Olacak

Writer: NYX Magazine

Date: 18/08/2022

PAYLAŞ

Victoria’s Secret’ın şimdiye kadarki en kişisel kokusu olarak tanımlanan yeni Bare Ailesi, teninize değdiği anda adeta sizin bir parçanız olacak. 

Tüm kadınları olduğu gibi kucaklayan Victoria’s Secret’ın sıra dışı fakat bir o kadar da gerçek, yeni kokusu Bare’in çok gizli bir içeriği var: Sen. Özel bir misk karışımıyla elde edilen yeni Bare, cildinize değdiği anda teninize uyum sağlayarak imza kokunuz haline dönüşüyor. 

Bare’in odusunsu kokusuna eşlik eden Madagaskar’ın Sava bölgesinde yetiştirilen saf ve narin Mandalina Özü, efervesan tazeliği ile açılarak teninize değdiği anda nemli bir hale dönüşüyor. Avustralya Sandal Ağacının sıcak ve kozamsı yapısına eşlik eden Mısır Menekşesinin çiçeksi ve ferahlatıcı kokusu ise sanki size uzun zamandır kavuşmayı bekler gibi teninize çok yakışacak. Kullanan herkesin tenine eşsiz bir uyum sağlayacak olan yeni Bare Ailesi; Eau de parfüm, rollerball, vücut losyonu ve vücut kremi olarak karşınıza çıkıyor.

İçinde kendinizi bulacağınız bu özel kokuyu; Victoria’s Secret’ın usta parfümörleri Nathalie Benareau ve Carlos Vinals “Bare ile tamamen farklı bir şey yarattık; rahatlatıcı ama büyüleyici, yumuşak ama şehvetli. Buradaki amacımız, benzersiz kokularını ve bireyselliklerini gizlemeden kullanıcılarımızın güzelliğini ön plana çıkarmak.” olarak tanımlıyor. 

Victoria’s Secret’ın şimdiye kadarki en kişisel kokusu Bare Eau de Parfum ve koleksiyonun tüm ürünlerini 25 Ağustos’tansonra mağazalarda ya da www.victoriassecret.com.tr ’de keşfedebilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi eşsiz Victoria’s Secret ürünleri ile şımartın!

PAYLAŞ