The Bodrum Edition’da Bitmeyen Yaz

Writer: NYX Magazine

Date: 11/09/2020

PAYLAŞ

Yenilenen Beach Club dizaynı ve zengin programı ile yaz sezonuna farklı bir soluk getiren The Bodrum EDITION Ekim ayı boyunca da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Türkiye’nin büyüleyici Turkuaz Kıyısında yer alan, Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile açılan The Bodrum EDITION, bu yaz sezonunda da çağdaş ve lüks otel deneyiminin vazgeçilmezi olmaya devam etti. Schrager’in yenilikçi konsepti ile dizayn edilen The Bodrum EDITION, Türk Rivierası’nın berrak sularına bakan eşsiz manzarası ve geniş sahili ile doğal bir amfi tiyatro formunda.

Bu yaz üçüncü sezonunu geçiren The Bodrum EDITION, 108 konuk odası ve süiti ile ve yaz boyunca hazırladığı benzersiz programıyla misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatarak onları Tilkicik koyunda hayat bulan bir Ege ütopyasıyla tanıştırdı.

EDITION’A ÖZEL DENEYİMLER

Uluslararası üne sahip Perulu şef Diego Muñoz’un önderliğini yaptığı, Akdeniz bölgesinin zenginliğinden ilham alan, rahat ama şık restoran Morena’nın yenilenen menüsü Ekim ayında da misafirlerine birbirinden lezzetli tatlar sunmaya devam ediyor.

Bodrum’un kristal berraklığındaki sularından ilham alan The Spa at the Bodrum EDITION, rahatlık ve huzur için benzeri olmayan bir adres. Akdeniz mimarisinin etkilerinin hissedildiği Spa’da misafirler, şehrin tüm stresinden uzaklaşıyor.

Ege Denizi’nin sonsuz maviliğine eşlik eden özel EDITION kokteyller, klasik lezzetlere eşlik eden gurme tatlar ve taze içecekler, eğlence, müzik ve sanatla birleşerek yenilenen Beach Club’da bir araya geliyor.

Güneşin yakıcılığına serinletici bir mola vermek isteyenler, The Bodrum EDITION mutfağından çıkan ve sıra dışı lezzetlerin karışımıyla ortaya çıkan By-Design dondurma ve sorbeleri tadabilir.

DENİZ VE GÜNEŞE ALIŞVERİŞ MOLASI: Les Benjamins’ten sonra CARAVANA da EDITION’DA

Güneşin ve denizin tadını çıkarırken alışveriş yapmak isteyenler içinse Beach Club’da bulunan Pop-Up mağazalar farklı tarzlar için farklı alternatifler sunuyor.

Misafirler Türkiye’deki ilk mağazasını The Bodrum EDITION’da açan Antik Maya kültüründen ilham alan Meksika merkezli CARAVANA; zarif formları etkileyici tasarımlarla bir araya getiren lüks plaj giyim markası Haremlique à la mer; İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası Les Benjamins ve Dünyanın ilk tılsım mücevher markası olan Bee Goddess’ın en yeni koleksiyonlarına ulaşabilecekler.

The Bodrum EDITION’da Sosyal Mesafe ve Hijyen önlemleri en üst seviyede

Güvenli turizm sertifikasına sahip olan ve sosyal mesafe ve temizlik protokolleri ile virüs riskini minimuma indirmeyi hedefleyen The Bodrum EDITION’da temizlik görevlileri Nano teknolojiye sahip sertifikalı anti bakteriyel Clean Seal temizlik ürünleri ve ULV makinaları kullanıyor. Odalar bir sonraki misafirlerine teslim edilmeden önce 24 saat bekleniyor. Otelde bütün çalışanlar aralarında en az bir buçuk metre olacak şekilde sosyal mesafe kurallarına uyuyor.

Maske ve tek kullanımlık eldivenlerle hizmet veren görevliler; odalardan, restoranlara, plajdan asansörlere kadar tüm ortak alanlarda hijyen önlemlerini arttırdı.

PAYLAŞ