The Future Healthcare 2021 Konferansı’nda Satılan Her Bilet Dikilen Bir Ağaca Dönüşüyor

Writer: NYX Magazine

Date: 25/03/2021

PAYLAŞ

Türkiye’nin en büyük sağlık ve sağlık teknolojileri konferansı The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı’nda, Türkiye’den ve yurt dışından sağlık sektörünün öncü isimleri bir araya gelecek. Tazefikir ve Future X Events tarafından 20-21-22-23 Mayıs 2021’de tarihi Fişekhane’de düzenlenecek konferansın avantajlı bilet satışı dönemi devam ediyor. The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı’nın bilet satış süreci aynı zamanda, sağlıklı nesillerin yetişeceği daha yeşil bir Türkiye için yapılan “1 Bilet Eşittir 1 Ağaç” projesine dönüşüyor. Konferans için satılan her bir bilet için Ege Orman Vakfı iş birliği ile bir ağaç dikiliyor.

Sağlık alanındaki tüm paydaşların buluşma noktası olan The Future Healthcare İstanbul 2021 Uluslararası Konferansı, “Bilimle Heyecanlanmak, Deneyimden İlham Almak” temasıyla20-21-22-23 Mayıs 2021’de tarihi İstanbul Fişekhane’de düzenlenecek. Değerli konuşmacılar ve panellerin yer alacağı bu önemli konferansın biletlerinde ön satış dönemi 15 Nisan’a kadar devam edecek. Konferansın biletleri ön satış döneminde 2.500 TL yerine 2.000 TL’den alınabilecek. 

The Future Healthcare İstanbul 2021 Uluslararası Konferansı’nın bilet satış süreci, daha yeşil bir Türkiye’nin geleceğine katkıda bulunmak için “1 Bilet Eşittir 1 Ağaç” söylemiyle bir ağaç dikme projesine dönüştürüldü. Satın alınan her bir bilet için Ege Orman Vakfı iş birliği ile bir ağaç dikiliyor.Konferansın katılımcıları aldıkları biletlerle, sağlığın geleceğinin masaya yatırılacağı panelleri izleyebilmekle birlikte Türkiye’nin ağaçlandırılmasına katkı sağlama fırsatı buluyor. Tazefikir ve Future X Events tarafından, sağlık sektörüne değer katan zengin bir içerikle düzenlenecek konferansın biletleri  http://futurehealthcare-istanbul.com adresinde katılımcılarla buluşuyor.

PAYLAŞ