The Ritz-Carlton, İstanbul, Yeni Umutlar ve Dileklerle Yeni Bir Yılı Karşılıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 08/12/2020

PAYLAŞ

Etkileyici bir lokasyon, ev ortamında konfor sunan hizmet anlayışı ve samimi misafirperverliğiyle konuklarını ağırlayan The Ritz-Carlton, İstanbul özel konaklama seçenekleriyle 2021 kutlamasının adresi oluyor. Ayrıcalıklı konaklama hizmetleriyle ‘şehrin içinde misafir olmak’ kavramını konuklarıyla paylaşan otel, geçen yılı ardından bırakarak yeni umutlarla tazelenmek isteyenlere özel pek çok alternatif sunuyor. 

İstanbul’un kozmopolit mirasının konut ortamını vurgulayan desen, mermer ve pastel tonların karışımıyla yansıtıldığı The Ritz-Carlton, İstanbul 23 süit ve 57 kulüp odası dahil olmak üzere 243 odasıyla konaklama deneyimini yaşatıyor.

Bu özel gece için dekore edilen The Ritz-Carlton, İstanbul Gala Yemeği için Executive Şef Selami Güleryüz ve ekibinin özenle hazırladığı yılbaşı menüsüyle misafirlerini bekliyor. 

Yeni yılın ilk gününde ise Farm to Brunch adındaki konsept ile Atelier Real Food misafirlerini yılın ilk brunch’ına davet ediyor. Pek çok lezzetin hem göze hem damağa hitap ettiği brunch’ta birbirinden farklı ve ev yapımı lezzetlerle, dünya mutfaklarından örnekler sunuluyor. 

PAYLAŞ