The Ritz-Carlton, İstanbul’da Hafta Sonu Detoksu

Writer: NYX Magazine

Date: 15/02/2021

PAYLAŞ

The Ritz-Carlton, Istanbul, misafirlerine ‘Healthy Escape’ konseptiyle özel bir hafta sonu konaklama paketi sunmaya başladı. Yaz öncesi kendini zinde hissetmek ve yenilenmek isteyenler için hazırlanan bu konseptte, eşsiz İstanbul manzarası sunan odalarıyla konaklama deneyimine çok özel menüler eşlik ediyor. 

Etkileyici bir lokasyon, ev ortamında konfor ve samimi misafirperverliğiyle konuklarını ağırlayan The Ritz-Carlton, Istanbul, özel konaklama seçenekleriyle şehirde keyifli bir tatilin adresi oluyor. Ayrıcalıklı konaklama hizmetleriyle ‘şehrin içinde misafir olmak’ kavramını sunan otel, yaz öncesi geliştirdiği özel ‘Healthy Escape’ konseptiyle konuklarını ağırlıyor. 

Yaz mevsimi öncesi zindelik vermeyi amaçlayan yenilikçi konseptte; The Ritz-Carlton, Istanbul’un Türk motiflerinden ilham alan Boğaz manzaralı odalarındaki lüks konaklamalara, özel bir fitness programı ve sağlıklı bir menü eşlik ediyor. Misafirler ‘Healthy Escape’ konseptiyle otele giriş yaptıkları anda detoks içecekleri ile karşılanıyor. Sağlıklı seçeneklerin sunulduğu kahvaltı ve akşam yemekleri, gün boyu alınan detoks içecekleri güne enerji katıyor. Bu seçeneklere ek olarak özel bir eğitmen eşliğinde fitness, yoga ya da pilates dersi, özel randevu ile fitness merkezine sınırsız giriş imkanı sunuluyor. The Ritz-Carlton, Istanbul şeflerinin özenle hazırladığı sağlıklı lezzetler bu deneyimin özel bir parçası oluyor.

Yaza taze bir başlangıç yapmak isteyenlere şehirden ayrılmadan yenilenme imkanı sunan The Ritz-Carlton, Istanbul konuklarını bekliyor. 

PAYLAŞ