The VivID Koleksiyonu

Writer: NYX Magazine

Date: 05/10/2020

PAYLAŞ

Schwarzkopf Professional, 2020 Sonbahar Saç Trendlerini Belirledi

Belirlediği trendlerle dünya saç modasının yaratıcısı konumundaki ünlü marka Schwarzkopf Professional, yeni Essential Looks koleksiyonu The VivID ile 2020 Sonbaharına sır a dışı ve yaratıcı bir ruh katıyor.
Essential Looks’un ‘aşkın emeği’ olarak tanımlanan bu seneki The VivID koleksiyonu, podyumlardan, sosyal medyadan ve Schwarzkopf Professional’ın yaratıcı topluluğundan aldığı ilham ile 3 ana trend oluşturuy or: Once Upon A Time, Ev eryday Decadence ve Dark Romance.

Trend 1: Once Upon a Time

Essential Looks The VivID koleksiyonundaki Once Upon a Time trendi, geçmişin v e geleceğin hikayesini harmanlayarak bir nostalji oluşturuyor. Bu hafif nostalji ile rüya gibi geometrik desenler v e şeritler zahmetsiz saçlar arasında dağılıyor. Bu renklendirme tekniği ile kendini ifade etmek isteyen bireyler için dünya griden görkemli bir hale
dönüşüyor.

Trend 2: Everyday Decadence

Tamamen oversize silüetler, lüks bitişler, parlak detayların pastel ve modern görünüm ile evrilmesinden ortaya çıkan Everyday Decadence trendi, bize sürekli takip etmenin sıkıcı olduğunu ve bu çağda olmak istediğimiz kişi olmakta özgür olduğumuzu hatırlatıyor. Bu trend geçmişten ilham alıy or. Göz alıcı ve korkusuzca herkes istediği gibi olmakta özgür, geçmişin etiketlerini de önemsemiyor.

Trend 3: Dark Romance

Essential Looks’un Dark Romance trendi, kırılganlıkta güç, abartıda zenginlik, şeffaflıkta gizem ve her şeyde güzellik ile büyülü bir dün ya
oluşturuyor. Kısmen paranormal, kısmen romantik olan bu trend, katmanlarıyla herkesi büyüleyen isyankar bir hava yaratıyor.

PAYLAŞ