Tommy Jeans “Tommy Revisited: Musiz Editiion” Koleksiyonu

Writer: NYX Magazine

Date: 31/10/2021

PAYLAŞ

Tommy Hilfiger, “Tommy Revisited: Music Edition” adlı TOMMY JEANS koleksiyonunu tanıttı. Başından beri Tommy Hilfiger’ın yaşamında ve çalışmalarında önemli bir role sahip olan müziğin etkilerinin TOMMY JEANS’in benzersiz marka DNA’sına da nüfuz ettiği görülüyor. Tommy Hilfiger Hip-Hop’tan Rock‘n Roll’a kadar çeşitli müzisyenlerle kreatif iş birliği yapan ilk tasarımcı markalarından biri olarak yeni vintage esintili kapsül koleksiyon için yeniden TOMMY JEANS arşivlerini ziyaret ediyor. 

TOMMY JEANS estetiği ile müzik turnelerinde satılan giysilerden ilham alan stilleri buluşturan “Tommy Revisited: Music Edition” koleksiyonu TLC, Backstreet Boys, Britney Spears ve The Rolling Stones gibi müzik efsanelerini onurlandırıyor. Markanın sponsor olduğu turneler ve sahne ötesine uzanan arkadaşlıklar gibi bağlantılara atıfta bulunulan koleksiyon, bunlardan ilham alan grafik desenleri ikonik TOMMY JEANS sokak giyimiyle bir araya getirerek markanın müzik mirasını kutluyor. Tümü organik pamuktan üretilen ve hem unisex hem kadın bedenleriyle sunulan 16 farklı t-shirt ve sweatshirt stili içeren koleksiyon, sahnelerdeki bazı unutulmaz anları hatırlatıyor. 

Farklı ve genç ruhlu sokak giyimi stillerini benimseyen yükselişteki kreatiflerin rol aldığı kampanya 20 Ekim’den itibaren TOMMY JEANS dijital kanallarında yayınlanacak. “Tommy Revisited: Music Edition” kapsül koleksiyon dünya çapındaki seçili TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS mağazalarında tüketicilerle buluşacak. 

Müzik, sokak giyimi ve gençlik kültürü ile bireysel stil ve öz ifade için sınırları zorlayan deneysel içeriklerin bir araya geldiği ve giderek büyüdüğü dijital adres olan TOMMY JEANS topluluğunun bir parçası olmak için Instagram’da @TommyJeans hesabını takip edebilirsiniz. Ayrıca #TommyJeans etiketini kullanarak tüm kanallardaki sosyal medya paylaşımlarına katılabilirsiniz. 

PAYLAŞ