TORO LATİN GASTRO BAR Yenilenen Dekorasyonu ve Terasıyla Misafirlerini Bekliyor

Writer: NYX Magazine

Date: 28/04/2021

PAYLAŞ

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, dekorasyonu ve keyifli terasıyla yenilenen Toro Latin Gastro Bar’da Latin Amerika ve Asya kültürünün en lezzetli örneklerini misafirleriyle buluşturuyor. Dünyaca ünlü, ödüllü şef Richard Sandoval kendi yorumlarını taşıyan yemeklerle misafirlerini gastronomik bir yolculuğa çıkarıyor. Six Senses Kocatas Mansions, Istanbul, Toro Latin Gastro Bar ile akşam yemeklerini bir kutlama haline getiriyor. 

250 yıllık tarihi hamam binasının restore edilmesiyle yenilenen konseptine kavuşan Toro Latin Gastro Bar, misafirlerine sunduğu Boğaz manzaralı terası ve barı ile unutulmaz bir deneyim vadediyor. Menüde yer alan sıradışı lezzetlere, yetenekli barmenler tarafından hazırlanan el yapımı kokteyller eşlik ediyor. Latin Amerika kültüründeki büyük ve yakın aile kavramını yansıtan tadımlık tabaklar misafirlere Pan-Latin ve Asya mutfaklarının lezzetini daha yakından tanıyıp, paylaşarak, deneyimleme imkanı sunuyor.

Peru Mutfağı’na özgü sushiler ve  bölgeye özel ceviche’lere ek olarak “Dry Aged” olarak bilinen kuru dinlendirilmiş et seçenekleri  Toro Latin GastroBar’ ın imza lezzetleri arasında yer alırken, özel olarak hazırlanan kokteyller geceyi renklendiriyor.

Başlangıçlarda Kabuklu Yengeç Taco ve çıtır karides dikkat çekerken; Ana yemeklerde Dana Hibachi, Kuzu incik ve Kaya Levreği şefin özel tabakları arasında yer alıyor.

Toro Latin Gastro Bar, Latin Amerika ve Asya mutfağının eşsiz gurme deneyimlerini, büyüleyici atmosferinde deneyimlemek isteyen misafirlerini bekliyor.

PAYLAŞ