Tuğberk Selçuk’un “Baby Mafia” Sergisinin Devamı Sail Loft Vakkorama Galataport’ta

Writer: NYX Magazine

Date: 10/07/2024

PAYLAŞ

Tuğberk Selçuk’un Mayıs ayında gerçekleşen ve çok ses getiren “Baby Mafia” Sergisinin devamı, “Hit me Baby One More Time” edisyonuyla Sail Loft @ Vakkorama Galataport’ta sanatseverlerle buluşuyor. 

Çağdaş sanatın önde gelen isimlerinden Tuğberk Selçuk’un kışkırtıcı bakış açısını yansıtan “Baby Mafia” sergisinin ikinci edisyonu, 10-17 Temmuz tarihleri arasında Sail Loft @ Vakkorama Galataport’ta sanatseverlerle buluşacak.

Sanatçı, Mayıs 2024’te Karaköy Frankhan’da gerçekleştirdiği “Baby Mafia” sergisinden sonra yeni eserleriyle, Sail Loft @ Vakkorama Galataport’un etkileyici atmosferinde sanatseverlerle bir araya geliyor. Asgard’ın desteğiyle gerçekleşen bu özel sergi, Selçuk’un en cesur ve güncel eserlerini bir araya getirerek izleyicileri masumiyet ile güç arasındaki çarpıcı tezatlarla dolu bir dünyaya davet ediyor.

Selçuk, eserlerinde 9 mm’lik kovanları ana malzeme olarak kullanarak, sanatını geleneksel sınırların ötesine taşıyor. “Bu Kadar Şiddetli ve Ateşli bir Devirde Resim Böyle Yapılır!” manifestosunu benimseyen sanatçı, izleyicilere sürreal bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Tuğberk Selçuk’un sanatı, toplumsal ve otoriter yapıları sorgulayan etkileyici bir yorumla izleyicileri büyülüyor ve düşündürüyor. Selçuk’un eserleri Londra, Seul, Milano ve Basel gibi şehirlerdeki karma sergilerde yer aldı.

Sergi Adres:  Kemankeş sok. No:40-J, Karaköy, Istanbul, Turkey

PAYLAŞ