Ünlü İsimler Sonbaharı Şef Arda Türkmen ile Karşıladı

Writer: NYX Magazine

Date: 21/11/2023

PAYLAŞ

Mutfakta yenilikçi çözümlerin öncüsü Bosch Küçük Ev Aletleri, sonbaharın büyülü renklerini Mutfak Sanatları Akademisi’nde (MSA) gerçekleşen muhteşem bir etkinlikle bir araya getirdi. Şef Arda Türkmen’in eşsiz reçetesiyle hazırlanan tarifler, Bosch Ev Aletleri’nin eşsiz teknolojisiyle bir araya gelerek unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşattı.

Bu özel workshop’ta, basın mensubu ve influencer’lardan oluşan 14 seçkin takım yer aldı. Katılımcılar arasında Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım, Deniz Özpınar Öztürk ve eşi Alican Öztürk ile Melodi Elbirliler de bulunmaktaydı. Etkinlikte, Arda Türkmen’in yönlendirmesiyle Bosch küçük ev aletleriyle hazırlanan leziz tarifleri deneyimleme fırsatı yakaladılar. Mükemmeliyet ve lezzeti bir araya getiren workshop’ta, Bosch Küçük Ev Aletleri’nin teknolojik gücü ve MSA’nın mutfak sanatındaki uzmanlığıyla unutulmaz bir deneyim yaşandı.

Bosch Pazarlama Müdürü Özlem Koçer, bu özel etkinlik hakkında şunları söyledi: “Sonbaharın büyüsü ile Bosch teknolojisinin birleşimi, mutfakta gerçekten sınırsız olanaklar sunuyor. Bu workshop, markamızın mutfaktaki fonksiyonelliğini ve yenilikçi yaklaşımını vurgulamaktadır.”

Bosch’un inovatif küçük ev aletleri, Mutfak Sanatları Akademisi’nde gerçekleştirilen workshop’ta lezzetin ve teknolojinin kusursuz bir birleşimini sundu. MSA Marketing & Digital Transformation Mehtap Alp ise bu iş birliği hakkında, “MSA olarak, teknoloji ve mutfak sanatını bir araya getiren bu tür etkinliklerle katılımcılara benzersiz bir deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz. Bosch ile iş birliği yapmak, mutfakta sıradanlığın ötesine geçmemize olanak tanıdı.” dedi.

Şef Arda Türkmen rehberliğinde gerçekleştirilen bu özel etkinlikte, sonbaharın en taze ürünleri Bosch’un yüksek teknolojili mutfak aletleriyle buluştu. Türkmen etkinlikle ilgili olarak, “Sonbahar, doğanın bize sunduğu en taze ve lezzetli malzemelerle dolu. Bosch’un inovatif mutfak aletleri ile bu malzemeleri kullanarak mevsimin en leziz tariflerini kolayca hazırlamak mümkün. Katılımcılarla bu deneyimi paylaşmak benim için büyük bir zevkti.” şeklinde konuştu.

Etkinlik, hem Bosch’un mutfakta ne kadar etkili ve fonksiyonel bir yardımcı olduğunu ortaya koyarken, hem de katılımcılara sonbaharın taptaze malzemeleriyle neler yaratılabileceği konusunda ilham verdi.

PAYLAŞ