Ünlüler Ameliyatsız Güzelliği Tercih Etti

Writer: NYX Magazine

Date: 18/10/2020

PAYLAŞ

Demet Akalın’dan Jennifer Lopez’e ünlüler ameliyatsız güzelleştiler.

Yeni nesil teknolojiler sayesinde ağrısız, acısız, iğnesiz, ameliyatsız güzelleşmek mümkün. Diğer uygulamalardan farkı olarak cilt altına iğne kullanmadan, yabancı madde enjekte edilmeden yapılan uygulamalar, dokuyu uyaran elastin bağ dokusunu onarıp birbirine bağlayarak askılama yapıyor. En güçlü lifting uygulaması olan operasyonla doğal yoldan 5 ile 10 yaş gençleşebiliniyor. Jennifer Lopez, Kim Kardashian, George Clooney gibi dünyaca ünlü birçok isim tarafından tercih edilen uygulamanın Türkiye’deki müdavimi ise Demet Akalın.

10 yaş gençleştiriyor

Uygulama hakkında bilgi veren Kozmotolog & Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur Zevzir “İp askı, iğne ve ameliyat olmadan yeni nesil teknolojilerle doku uyarımı gerçekleştirerek elastin bağ dokusunu sıkılaştırıp, kolajenleri arttırarak hücreleri tamir ediyor. Böylelikle ifade kaybı olmadan 5 ile 10 yaş arasında doğal gençleşme sağlamaktayız. Bu, yabancı madde enjekte etmeden doğan gençleşme sağlayan en güçlü uygulama” dedi.

Ödüllü uygulama

Ultrason ve radyofrekans enerjisiyle sinerji yaratarak dokuları uyararak kolajenleri arttırıp işlevi azalmış, solgun hücreleri canlandıran uygulamayla sarkmaların ve kırışıklıkların önüne geçildiğini aktaran Songül Durur Zevzir “Ödüllü uygulamayı tercih eden her yaştan ve cinsiyetten danışanlarımız var. İnsanlar kısa sürede acısız şekilde 5-10 yaş gençleşmek istiyor” diye konuştu.

PAYLAŞ