V2K Designers Yepyeni Markalarla İlkbahar/yaz Sezonuna Çarpıcı Bir Yorum Getiriyor

Writer: NYX Magazine

Date: 03/04/2024

PAYLAŞ

Dünya markalarını Türkiye modasıyla buluşturan V2K Designers, ilkbahar/yaz sezonunda, özenle yaptığı marka seçkisini genişleterek göz alıcı koleksiyonlar sunuyor.

V2K Designers, her sezon zenginleştirdiği marka seçkisine 2024 ilkbahar/yaz sezonunda da dünyanın en prestijli ve özgün markalarını bir araya getirerek buluşturduğu bir koleksiyon hazırladı. Dünya modasının en özel markalarından oluşan tasarımları sunan V2K Designers, sezona benzersiz bir imza atıyor.

Dünyaca ünlü yepyeni markalar ilk kez V2K Designers Exclusive SS’24’te!

V2K Designers, exclusive markalarıyla çarpıcı stilin lüks ile buluştuğu tasarımları bir araya getiriyor. V2K, her sezon favori hale gelen markalarına SS’24 sezonunda dünyaca ünlü, yepyeni markalar ekliyor. Coperni, Marina Moscone, Ottolinger, Peter Do, Ronny Kobo, Vivienne Westwood, UDM, Kaleos markalarından en özel koleksiyonlar bu sezon ilk kez ve sadece V2K Designers’ta sunuluyor.

V2K Designers’ta exclusive olarak sunulan markalar, desen ve renk çeşitliliğiyle öne çıkan tasarımları, sezonu yansıtan renkleri ve sanattan ilham alan çizgileriyle farklı değişikliklerle birleşen bir stil imkânı sunuyor.

V2K Designer ilkbahar/yaz boyunca marka seçkisiyle özgün bir tarz ortaya koyuyor.

PAYLAŞ