Vakkorama 2020 Sonbahar-Kış Sezonunda ‘From Nature With Love’ ile Doğayı Sahipleniyor

Writer: NYX Magazine

Date: 04/10/2020

PAYLAŞ

Kurulduğu günden beri çok sayıda ilke imza atan Türkiye’nin ilk ‘genç’ markası Vakkorama; heyecanlı, dinamik ve özgür ruhu ile bu sezon da doğaya karşı duyarlılığa davet ediyor.

2020 İlkbahar/Yaz sezonu ile başlayan ‘From Nature With Love’ temasını bu sezon da gündeme taşıyan Vakkorama; doğanın bereketli, bitmeyen enerjisini ve gücünü bizlere birkez daha hatırlatıyor ve doğanın önemini vurguluyor.

Dünya modasına yön veren bohem tarzı dinamik Vakkorama duruşuyla buluşturan yeni ve çarpıcı koleksiyon; sakin, yalın tasarımların aynı sakinlikte renklerle bir araya gelerek doğanın coşkusunu yansıtıyor. Bir parçası olduğumuz doğadan aldığımız enerjiyi yine doğayla yoğrulmuş bir stille buluşturan koleksiyon; gücünü yalınlığından alan tek renk tasarımlar, animal print, çiçek ve ekose gibi desenlerle buluşuyor.

Sezon boyunca ‘From Nature With Love’ temasından yola çıkarak Vakkorama, alışverişlerde dileyen kişilere alışveriş çantası yerine özel tasarım bez poşet kullanma imkanını sunuyor. Ayrıca tohum kartları ile de en küçük alanları bile yeşillendirmeye davet ediyor.

PAYLAŞ