Vakkorama AlphaTauri’yi Türkiye’ye Getirdi

Writer: NYX Magazine

Date: 13/11/2020

PAYLAŞ

Formula 1’in önemli takımlarından Red Bull’un premium moda markası AlphaTauri, Türkiye’nin öncü markası Vakkorama’da satışa sunuluyor. Vakkorama Zorlu Center vitrini ve mağaza girişinde kurulan özel alan AlphaTauri’nin tasarımlarıyla moda tutkunlarını karşılıyor. 21 Kasım’a kadar Vakkorama Zorlu Center mağazasının vitrinini süsleyecek imza tasarımların yanı sıra Sonbahar/Kış 2020 koleksiyonuna ait parçalar AlphaTauri Corner’da ve online mağazalarda yer alıyor.

Lansmana özel önceki gün Nakkaştepe Vakko Moda Merkezi’nde özel bir çekim gerçekleştirildi. Çekimde Moda markasının adını taşıyan Scuderia AlphaTauri yarış ekibinden F1 pilotu Pierre Gasly ve Alex Albon, Formula aracını İstanbul sokaklarında Avrupa’dan Asya’ya nefes kesici bir ortamda sürdü. Pilotlar, Zorlu Center’daki Vakkorama mağazasını da ziyaret etti.

AlphaTauri CEO’su Ahmet Mercani iş birliği hakkında: “Yaşadığımız bu zorlu zamanlara rağmen küresel işlerimize devam etmek ve AlphaTauri’yi Türkiye’ye taşımak çok olumlu bir gelişme. Kesinlikle sıradan bir iş değil, her başarı bizi motive ediyor. Bu önemli ortaklarla yürüttüğümüz iş birliği gücünün kanıtıdır” diyor.

Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, “Formula 1’in Türkiye’deki öncülerinden biri olarak Red Bull’un premium moda markasını pazarımıza sunduğumuz için çok mutluyuz” diyerek, sözlerine şöyle devam etti: “Bu iş birliği özellikle tüm küresel moda endüstrisinin karşı karşıya olduğu zorlu zamanlarda olumlu bir mesaj. Uzun vadeli ilişkimizin başlangıcı için heyecanlıyız.”

PAYLAŞ