Teknolojik Kumaşların Kullanıldığı Şık Tasarımlarla Kayak Stili

Writer: NYX Magazine

Date: 16/01/2021

PAYLAŞ

Vakkorama doğadan ilhamla; macera ve özgürlük duygusuyla doğanın gücünü hissettirmeye devam ediyor. Kış sezonunun vazgeçilmez sporu kayağa yönelik her ihtiyacın karşılık bulduğu Vakkorama; dünyaca ünlü seçkin markaların tasarımlarını kayak ve stil tutkunları ile buluşturuyor. 

Vakkorama’nın kış modasına yön veren markaları arasında yer alan AlphaTauri, fonksiyonellik ve estetiği bir araya getiriyor. AlphaTauri yenilikçi teknolojik kumaşlardan oluşan koruyucu montlar, dudun, pantolon tasarımlarıyla öne çıkıyor. Tasarımlar, hafifliğiyle hareket kabiliyeti sağlarken, su ve soğuk geçirmeyen yapısıyla ön plana çıkıyor.

Perfect Moment, retro-cool estetiğini bir adım öteye taşıyarak kadın ve erkek için ikonik kayak kıyafetleri yelpazesini geliştiriyor. Marka, kayak kıyafetleri, kayak sonrası ve lifestyle koleksiyonlarında yeni geometrik baskılar ve pastel renk paletini sunuyor. Koleksiyon, Birinci Dünya Savaşı’nda gemilerin kamuflaj için kullandığı geometrik şekillerden ilham alıyor. Toray ve PrimaLoft® eko kumaşları su geçirmez ve hava alabilen yenilikçi özellikleriyle sıcak bir koruma sağlıyor.

State of Elevenate’ın yüksek koruma sağlayan erkek kayak pantolonları, polar tasarımlarıyla öne çıkan Bricktown, Frame’in şıklığı yansıtan kış modasıyla uyum içindeki özel parçaları, Hartford, Selected, Dstrezzed tasarımları ve aksesuarları ile çok daha fazlası Vakkorama mağazalarında bulunuyor. Bu sezon kayak modasını keşfetmek üzere Vakkorama mağazalarını, internet sitelerini ve @vakkorama instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ