Vans Skate Classics Koleksiyonu ile Tanışın

Writer: NYX Magazine

Date: 10/03/2021

PAYLAŞ

Dünya çapında sayısız Vans sporcusu tarafından sürekli giyilen ve tercih edilen orijinal Pro Classics serisi, yepyeni “Vans Skate Classics” serisine dönüştü. Vans Skate Classics, rakipsiz dayanıklılık ve uzun süreli destek gibi mükemmel performans özelliklerini entegre ediyor. Seri, hem kaykay üstünde hem de dışında en yüksek başarıyı elde etmek için içi sert olan zamansız Vans siluetlerinden oluşuyor.

Yeni Skate Classics, gerçek kaykaycıların talep ettiği performans avantajlarıyla birlikte, Vans meraklılarının istediği görünümü veriyor. Skate Classics kaykay yapmak için yaratıldı!

Kaykaycılar düşünülerek tamamen yeniden tasarlanan yepyeni Skate Classics serisi, maksimum ilerleme sağlamak için kaykaycıların ihtiyaç duyduklarından daha fazlasını sunuyor.

Yenilenmiş üst kısım, kalıplanmış topuk dolgusu, kilitli dil kayışları ve DURACAP altlığının yeniden kesimi, kaykaycıların en çok ihtiyaç duyduğu yerlerde daha nefes alabilir ve dayanıklı olan temel bir uyum sunuyor. 

Daha sert bir buruna sahip iki parçalı taban duvarı, daha yüksek kaykay tahtası teması sağlar ve Vans’i ünlü yapan yeniden tasarlanmış lastik kauçuk taban, SickStick kauçuk bileşiği ve daha fazla kavrama, daha iyi tutuş, daha fazla destek ve daha fazla dayanıklılık sağlamak için dahili bir topuk sapı ile daha da iyi hale getiriliyor. 

Ayrıca Skate Classics, Vans’in geri kaçıp toplanmayan, sınıfının en iyisi PopCush ayak tabanına sahiptir. Her tür kaykay için ideal olan PopCush, darbe koruması ve özel enerji dönüşü sunuyor.

Ancak Skate Classics sadece performans sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda bunu yaparken çok iyi görünüyorlar. İkonik klasik beyaz / mavi renk ikilisinin asla modası geçmezken, yeni yan yüz kaplaması, Dama etiketi ve “kaykay” odaklı stili, kaykaycıların sevdiği ikonik stilleri zenginleştiren ince farklılıklardan bazılarıdır.

Yepyeni Skate Classics, gerçek kaykaycıların talep ettiği performans avantajlarıyla birlikte Vans severlere istedikleri görünümü veriyor. Skate Classics kaykay kaymak için yapıldı!

Skate Authentic, Skate Era, Skate Old Skool, Skate Sk8-Hi ve Skate Slip-On, 1 Mart 2021’de satışa sunuluyor.

PAYLAŞ