Vegan Beslenenler İçin Vegan Pizzalar

Writer: NYX Magazine

Date: 10/10/2023

PAYLAŞ

İtalyan usulü ince ve çıtır hamur üzerinde, gerçek mozeralla peyniri ile taze ve katkısız malzemelerin bolca kullanıldığı özel tariflerini, taş fırınlarda pişirip servis eden Pizza İl Forno, vegan beslenenlere yönelik zengin seçenekler de sunuyor. Klasik pizzaları vegan tarzında yeniden yorumlayan markanın mönüsünde, tercihe göre kabak, ıspanak, mantar gibi doğal ve sağlıklı malzemelerle hazırlanan ya da sucuk, salam, sosis gibi tatları alabileceğiniz vegan pizzalar bulunuyor. Ayrıca Pizza İl Fornolarda, vegan şarüteri ürünleri, vegan tarzı köfte ve şinitzel, vegan topları ve kabak jalepeno cipsi gibi vegan atıştırmalıklar da var. Eğer siz de vegan besleniyor ve damak tadınızdan ödün vermeden gönül rahatlığıyla bir pizza yemek istiyorsanız, 1 Kasım Dünya Vegan Günü’nü fırsat bilip Pizza İl Forno’ya uğrayabilirsiniz.  

Oldukça zengin bir vegan mönüsüne sahip Pizza İl Forno’un bu alanda en sevilen lezzetlerinin başında İtalyan usulü ince ve çıtır hamur üzerinde domates sos, vegan mozzarella, kırmızı ve yeşil biber, mantar ve cherry domatesle hazırlanan Vegan Pizza geliyor. Yine reçetesinde vegan sucuk ve vegan salamın da olduğu Karışık Vegan Pizza da mekanın favorileri arasında geliyor. Pizza İl Forno’da mantarlı, kabaklı ve ıspanaklı vegan pizza seçenekleri de bulunuyor.

Vegan dünyasına birbirinden özel tarifler sunan Pizza İl Forno’nun vegan pizzalarını deneyimlemek isteyenler online sipariş verebilecekleri gibi markanın şubelerini de ziyaret edebilirler.

PAYLAŞ