Vegan Pizza Seçenekleri

Writer: NYX Magazine

Date: 05/03/2023

PAYLAŞ

Gastronomi dünyasında İtalyan işi pizzalarıyla adından söz ettiren Pizza İl Forno, vegan misafirlerini de beslenme tarzlarından ve damak tatlarından ödün vermelerine gerek kalmayacak lezzetlerle buluşturuyor. Klasik pizzaları vegan tarzında yeniden yorumlayan markanın mönüsünde, hem kabak, ıspanak, mantar gibi doğal ve sağlıklı malzemelerle hazırlanan, hem de sucuk, salam, sosis gibi tatları alabileceğiniz vegan pizzalar bulunuyor. Ayrıca Pizza İl Forno’larda, vegan şarüteri ürünleri, vegan tarzı köfte ve şinitzel, vegan topları ve kabak jalapeno cipsi gibi vegan atıştırmalıklar da sunuluyor.

Oldukça zengin bir vegan mönüsüne sahip Pizza İl Forno’un bu alanda en sevilen lezzetlerinin başında İtalyan usulü ince ve çıtır hamur üzerinde domates sos, vegan mozzarella, kırmızı ve yeşil biber, mantar ve cherry domatesle hazırlanan Vegan Pizza geliyor. Yine reçetesinde vegan sucuk ve vegan salamın da olduğu Karışık Vegan Pizza da mekanın favorileri arasında geliyor. Pizza İl Forno’da mantarlı, kabaklı ve ıspanaklı vegan pizza seçenekleri de bulunuyor.

Vegan dünyasına birbirinden özel tarifler sunan Pizza İl Forno’nun vegan pizzalarını deneyimlemek isteyenler online sipariş verebilecekleri gibi markanın şubelerini de ziyaret edebilirler.

PAYLAŞ