VICTORIA’S SECRET Anneler Günü Kampanyası

Writer: NYX Magazine

Date: 25/04/2021

PAYLAŞ

Victoria’s Secret; her yaştan anneye hitap eden tasarımları ve anneleri bu özel günde kendilerini özel hissettirecek birbirinden farklı hediye seçenekleriyle kutluyor. Dantel ve saten gecelikler, pamuklu pijamalar, sabahlıklar, taytlar, polar takımlar, güzellik ürünleri, aksesuarlar ve daha fazlasıyla her anne için rahat, günlük ve lüks Victoria’s Secret ürünleri öne çıkıyor.

Siyah & Beyaz Fotoğraflarla Kutlanan Yeni Kampanya 

Ünlü model Grace Elizabeth ve eşi Nicolas Krause, Helena Christensen ve oğlu Mingus Reedus; Mayowa Nicholas ve annesi Temmy; Sabina Karlsson, eşi Ricky Jackson ve oğlu Zion ile yer aldığı siyah beyaz görüntüler, ünlü fotoğrafçı Cass Bird tarafından fotoğraflandı. Kampanyada, anneliğin birçok aşaması vurgulanarak fotoğraflar arasındaki güzelliği, özgünlüğü ve duygusal bağı yakalamak amaçlandı. 

Victoria’s Secret Anneler Günü kampanyasında annelerimizin stillerini sağlamlaştırmaya ve birbirinden farklı, güzel seçenekleriyle bu özel günü unutulmaz kılmaya hazırlanıyor. Anneleri kutlamak amacıyla Sonbahar-Kış sezonunda yeni Body by Victoria Wireless Emzirme Sütyeni’nin lansmanının yapılacağını duyurmaktan da heyecan duyuyor. 

Annelerin zevkine uygun seçimlerin yerler aldığı hediye seçeneklerini keşfetmek için www.victoriassecret.com.tr sitesini ve Victoria’s Secret mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ