Victoria’s Secret’tan Yeni Bir Koku: “TEASE CRÈME CLOUD”

Writer: NYX Magazine

Date: 02/02/2022

PAYLAŞ

İkonik Tease kokusunun yumuşak ve bulutlar kadar hafif haliyle tanışmaya hazır olun!

Victoria’s Secret’ın eşsiz imza kokularından olan Tease’in yepyeni üyesi Tease Crème Cloud’un teninize dokunduğu anda tatlı düşlere daldıran hissiyatı ve iz bırakacak notaları ile bu sefer bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Vanilyalı bir mereng kadar tatlı, egzotik ve ışıltılı Santal Çiçeği kadar nadir ve Saf Amber kadar canlı bir kokunun cildinize yumuşak bir dokunuş yaptığını düşünün. Adeta gökyüzünde yüzen lezzetli bir bulut gibi…

Hafifliğiyle sizi bulutlara taşıyan Tease Crème Cloud teninize ilk dokunuşunda yumuşak vanilyanın sıcaklığını kremsi bir tatlılıkla hissettirirken dünyanın en pahalı ağaçlarından biri olan Sandal Ağacı’ndan elde edilen egzotik Santal Çiçeği vücudunuzda eşsiz bir ışıltı bırakacak. Genellikle sıvı altın olarak anılan Saf Amber ise rüya gibi notalarının misk nüanslarıyla birleşimiyle teninizi saracak.

Bu eşsiz koku parfümün yanı sıra vücut spreyi, vücut losyonu ve vücut kremi olarak karşımıza çıkıyor. Bu mükemmel birleşimle oluşan Tease Crème Cloud ile kendinizi gökyüzündeki şeker kaplı bir bulut gibi hissedeceksiniz!

Bu tarifsiz kokuya sahip olmak için Tease Crème Cloud koleksiyonunu mağazalarda ve www.victoriassecret.com.tr ‘de keşfetmeye başlayın!

PAYLAŞ