YAEMİNA BEAUTY’nin En Çok Satan Maskaraları İle Tüm Bakışlar Üzerinizde Olacak

Writer: NYX Magazine

Date: 11/02/2021

PAYLAŞ

2020 yılında Yaemina Beauty markasının lansmanlarını Sırbistan’da ve Türkiye’de gerçekleştirerek güzellik sektörüne hızlı bir giriş yapan Emina Jahovic, tasarım ve üretim aşamasında bizzat bulunduğu ürünlerinin başarısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Yaemina Beauty Needed Makyaj Koleksiyonu’nda yer alan Lashes On The Rocks ve All Night Long maskaraları tüketiciler ve makyaj artistleri tarafından en çok tercih edilen maskaralar arasında yerini aldı. Emina Jahovic’in 18 yıllık sahne hayatı ve kendi hayatındaki tecrübeleri ilham alarak hazırladığı Yaemina Beauty ürünleri, kadınlara hızlı ve pratik makyajın çözümünü sunarken, kolleksiyondaki en etkili ürünleriyle de sektöre imzasını atmayı başarıyor.

 Makyaj çantanızda bulunması gereken ürünler listesinin başında yer alan Yaemina Beauty maskaralarını keşfetmeye ne dersiniz? 

Tek bir fırça darbesiyle kirpiklerinizde değişimi anında göreceğiniz Lashes On The Rocks ve All Night Long Maskara’yı bakışlarınızda almak istediğiniz etkiye göre seçmelisiniz. Lüks kozmetik markalarına göre yüzde 33 daha fazla gramaja sahip olan (12ml) ve etkisiyle de konuşturan bu 2 yeni maskara, performanslarının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 

Lashes On The Rocks Maskara  – Vegan

Yaemina Beauty koleksiyondan anında ekstra hacim sağlayan vegan formülüyle Lashes On The Rocks maskara, kirpiklerinize maksimum hacim sağlayarak tüm dikkatleri üzerinize çekiyor. Kum saati formundaki fırçasıyla kirpiklerinizde 

istediğiniz kıvrımı elde etmenizi sağlıyor. Gramajıyla gönülleri fetheden maskara kirpiklerinizde topaklanma da yapmaz. 

Fiyat: 12ML-149TL 

All Night Long Maskara – Vegan

Kolay uygulaması sayesinde All Night Long süper siyah maskara, tüm gün boyunca kirpiklerde cazibesini koruyor. All Night Long maskara sayesinde kirpikleriniz daha uzun, daha kıvrık ve daha belirgin görünüme ulaşıyor. Vegan içerikli maskara, gramajıyla gönülleri fethederken uzun süre kalıcılık da sağlıyor. 

Fiyat: 12ML – 149TL 

PAYLAŞ