YALIN’DAN STADYUM KONSERİNDE TARİHİ REKOR

Writer: NYX Magazine

Date: 26/03/2024

PAYLAŞ

Seslendirdiği ve bestelediği şarkılarla Türk pop müziğine unutulmaz eserler katan Yalın, profesyonel müzik kariyerinin 20’nci yılında Beşiktaş Stadyumu’nda dev bir konser verecek.

31 Mayıs 2024’taki konserin biletleri dün akşam saat 20.30’da satışa çıktığı andan itibaren büyük ilgi gördü. Yalın hayranları bilet satış sitelerini kilitlerken, ilk üç saatte 10.000 bilet satıldı.

2004 yılında çıkardığı “Ellerine Sağlık” albümünden günümüze kadar seslendirdiği ve bestelediği şarkılarla Türk pop müziğine unutulmaz eserler katan Yalın, 20. sanat yılında, 40 bin kişiye vereceği bu özel konserde yeni sürprizleriyle de hayranlarını şaşırtmaya hazırlanıyor. 

Yalın, görkemli sahne tasarımı, etkileyici performansı ve en sevilen hitleri ile 31 Mayıs Cuma günü Beşiktaş Stadyumu’nda müzik tutkunlarına eşsiz bir konser deneyimi yaşatacak.

BWO Entertainment ve Dolmabahçe A.Ş. iş birliği ile düzenlenecek dev konserde Yalın, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza atacak.

Beni mutluluktan havalara uçurdunuz”

Bu dev konserin biletleri dün akşam saat 20.30’da satışa açıldı. Konsere ilk dakikalardan itibaren büyük ilgi gösteren Yalın hayranları, bilet sitelerinin kilitledi. 3 saatte 10 bin bilet satışına ulaşılırken, Yalın da sosyal medya hesabından hayranlarına “Beni mutluluktan havalara uçurdunuz. 31 Mayıs gecesi ben de sizi havalara uçuracağım. Hazır olun” diye seslendi.

Merakla beklenen konserin biletlerinin çok  kısa sürede tükenmesi  bekleniyor.

PAYLAŞ