Yatak Odalarında Çizgilerin Şıklığı

Writer: NYX Magazine

Date: 17/05/2024

PAYLAŞ

Yatak odalarında sadeliği tercih edenlerin favorisi çizgi desenleri… Yenilikçi tasarımlarıyla yatak odalarını baştan yaratan Yatak Uzmanı İşbir Yatak, ev tekstili ürün grubunda yer verdiği Modern Stripe nevresim serisiyle sade ve şık bir görünüm sunuyor. Stratford, London ve Oxford olmak üzere 3 farklı nevresim modelinin yer aldığı seride, çizgilerin dinamik ruhu yatak odalarını yeniliyor.

İlhamını yeşilin ve mavinin huzur veren sakin renklerinden alan Stratford nevresim takımı; yazın eşsiz ruhunu yansıtırken, kullanıcıların güne pozitif başlamasına yardımcı oluyor. Sade tasarımı sayesinde ferah ve dingin bir uyku ortamı sunan Stratford nevresim takımı, her daim huzurlu uyku deneyimi yaşatıyor. Grinin en güzel tonlarıyla tasarlanan London nevresim takımı ise uyum dolu enerjisi ve yalın tarzıyla dikkat çekiyor. Maskülen tarzı ve stili ile öne çıkan Oxford nevresim takımı, zamansız çizgileriyle yatak odalarının havasını değiştiriyor.

Modern Stripe serisinde yer alan nevresim takımları, iç ve dış tarafında farklı desen alternatifiyle çift taraflı olarak kullanım alternatifi sunuyor. Yüksek kaliteli pamuklu ipliği ve özel 60 tel iplik dokuması sayesinde de uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor.

PAYLAŞ