Yaz Güneşinde İkonik Adımlar

Writer: NYX Magazine

Date: 15/06/2021

PAYLAŞ

Divarese’te Natürel Renkler, Yenilikçi Formlar, İkonik Adımlar

Yenilikçi formları ile öne çıkan küt burunlu ve heykelsi topuk formlu terlikler; örgülü, drapeli ve kemer aksesuarlı modelleri ile yazın en çok tercih edilen tasarımı olarak tatil alışverişinde en üst sırada yer alıyor. 

Natürel renkli, küt burunlu ve geometrik topuk formlu sandaletler; örgülü ya da drapeli dokuları ve zincir aksesuarları ile iddia dozu yüksek yaz stillerine modern ve dinamik bir dokunuş ekliyor. Gladyatör deri sandaletler ise adımlarına maskülen bir imza atmak isteyenler için öne çıkıyor.

Mint yeşilinden lilaya, deri slingback tasarımları, ikonik yaz adımlarına sorbe renklerinin romantik etkisini taşıyor. Ekrudan siyaha uzanan renk seçenekleriyle öne çıkan deri stilettolar ise zamansız George Hogg kadınına yaz anlarında eşlik ediyor.

Mercan renginden sarıya uzanan pastel renk paleti ile deri loafer’lar, zamansız stiline yaz enerjisi katmak isteyenlerin favorisi oluyor. Yalın ve maskülen tasarımları ile George Hogg kadının ikonik stilinin vazgeçilmezi olan makosenler ise püskül detayları ve yenilenen dokularıyla zamansız yaz gardıroplarında yerini alıyor. 

Fonksiyonelliğe vurgu yapan hasır dokulu çantalar, şehirden sahil şeridine, yaz esintisini günün her anına taşıyor. Düğüm formlu askıları ile farklılaşan el ve omuz çantaları, doğal doku ve renkleri ile minimal stillere modern George Hogg dokunuşu ekliyor. Yazın hit aksesuarı zarf formlu çantalar, dikiş detayları ve zincir askı tasarımlarıyla yazın en renkli stillerine imza atıyor.

PAYLAŞ