Yaz Sıcağında da Deliksiz Uykunun Keyfine Varın

Writer: NYX Magazine

Date: 05/06/2023

PAYLAŞ

Uyku konforu için tamamlayıcı ürünlerini de tüketicileriyle buluşturan Bambi, yeni pike takımlarıyla sıcak yaz akşamlarında bile kesintisiz uyku sunuyor. Çınar, hatai, mercan ve papatyadan oluşan dört farklı desene sahip nakışlı pike takımları, terletmeyen dokusu sayesinde güne dinç başlamanın keyfini yaşatıyor.

Yaz aylarının etkisiyle havaların ısınmaya başlaması uyku düzeni ve konforunu etkileyen faktörlerin başında geliyor. İnce ve hafif dokulu pike takımları ise sıcak gecelerde rahat bir uyku sağlıyor. Bambi’nin yatak konforunu desteklemek için kullanıcısıyla buluşturduğu pike takımları da beyazın yalın şıklığını üzerindeki nakış desenleriyle tamamlarken, kullanıcılarına sıcak yaz akşamlarında bile deliksiz bir uyku keyfi sunuyor.

Daha serin ve yaz enerjisine ayak uyduran bir uyku

Pike, çarşaf ve yastıktan oluşan takımın pamuklu yapısı, sıcak yaz gecelerinde terlemenin önüne geçiyor. Yatak odasının perde, halı ve mobilyalarına uygun farklı renklere sahip olan pike takımı; çınar, mercan, hatai ve papatyadan oluşan desen seçenekleriyle de her tarza hitap ediyor. Böylelikle doğanın renkli enerjisini yatak odasına taşırken yazın ferahlatan dokunuşunu bedenle buluşturuyor. Dayanıklı dokuması sayesinde uzun yıllar kullanılabilen pike takımları, kullanıcısını huzurlu bir uykuyla baş başa bırakıyor.

PAYLAŞ