Yaz Şimdi Başlıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 06/07/2024

PAYLAŞ

Derimod ile yaz şimdi başlıyor! ‘Sıcak Yaz’ ilhamıyla hazırlanan heyecan verici seçki hem gündüz hem gece adımlara enerji katıyor. 

Sezonun tüm trendlerini içeren ve farklı tarzlara hitap eden modellerden oluşan Derimod ‘Sıcak Yaz Koleksiyonu’nda yer alan parlak taşlı sandaletler, şık ve trend topuklu ayakkabılar, espadril ve terlikler ile gündüzden geceye hem konfor hem şıklık Derimod kadınlarının oluyor. 

Derimod’un çok sevilen ve yaza ayrı bir neşe ve enerji veren “Jelly” grubu da bu sezon daha fazla renk alternatifiyle plajlarda yerini alıyor. Renkleri ve hafif yapısıyla Jelly grubu trend raporlarında geçtiği yükselişle havuz kenarı ve plajlar dışında şehir hayatında da eğlenceli stillerde sık sık karşımıza çıkıyor.  

Derimod, yaz günlerine uygun loafer, süet, deri gibi alternatif materyallerden sneaker, terlik ve sandalet modelleriyle erkekler içinde konfor ve şıklığı bir adım öne taşıyor. 

Çanta seçenekleri ise canlı metalik tonları, çeşitli aksesuar detayları ve farklı boyutlarıyla gece ve gündüz için stillere en çarpıcı noktayı koyuyor. D-Pack by Derimod ise tek çantayla sunduğu sonsuz imkanla üstün tarz ve fonksiyonelliği birleştiriyor. 

PAYLAŞ