Yaza İlham Verecek Bir Koleksiyon

Writer: NYX Magazine

Date: 28/06/2024

PAYLAŞ

Moda ve trendlerin öncü markası Koton, sezona damgasını vuran iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Sosyal medyada tarzıyla ilham veren Sibil Çetinkaya’nın ışıltılı ve dinamik tarzı Sibil Çetinkaya x Koton koleksiyonuyla yazı karşılıyor   

‘Romantic Revival’ ve ‘Vacay’ adlı iki temadan oluşan koleksiyonda, soft ve canlı renkler, romantik desenler ve doğal dokulu kumaşlar öne çıkıyor.

Romantik Uyanış 

Sibil Çetinkaya x Koton koleksiyonundaki Romantic Revival teması sempatik ve feminine detayların hakim olduğu romantik çizgiler taşıyor. Soft pastel renkler, pudra mavisi, soft pembe ve tonları, kırık beyaz tonları temanın ana renklerini oluşturuyor.

Tüm stillerde ajurlu, brode, dantel, doğal dokulu kumaşlar, fiyonk aksesuarlar, 3D gül aplikeler ve çiçek desenleri göze çarpıyor.

Romantik silüetlerin yanında korseler, sırt dekolteleri, iç giyim detayları, açık omuz ve puff kollu üstler ve elbiseler, brode top setler, minik romantik rose printli ve küçük floral desenli bikini ve mayolar plaj giyim için sunulan seçenekler arasında bulunuyor.

Tatil Modası

Sibil Çetinkaya x Koton koleksiyonundaki Vacay teması ‘city to beach’ mottosuyla oluşturulan, şehirde ve yazın sahilde rahatlıkla kullanılabilecek parçaların hakim olduğu tasarımlardan oluşuyor. 

Temanın renk paletinde parlak tonlar, turuncu, fuşya ve tonları, yeşil, parlak kırmızı ve kırık beyaz gibi yaz gardroplarına hareket katacak renkler bulunuyor.

Resort desenler, summer stripelar, cut out detayları, color block parçalar, summer crochet, renkli ketenler ve renkli brodeler temanın en öne çıkan diğer detay ve parçalarını oluşturuyor.

Sibil Çetinkaya x Koton koleksiyonu tüm Koton mağazaları, koton.com ve Koton uygulamasında!

PAYLAŞ